Lamine Yamal: Moja mama boi się, kiedy gram w wyjściowym składzie

Bartosz Pluciński

27 sierpnia 2023, 21:00

Movistar

19 komentarzy

Fot. Getty Images

Lamine Yamal mając zaledwie 16 lat zaliczył wejście smoka do pierwszej drużyny FC Barcelony. Młodziutki Hiszpan ponownie wyszedł na mecz LaLigi w wyjściowym składzie, wypracował dwa z czterech goli Blaugrany i został wybrany MVP. Lamine po tym spotkaniu udzielił krótkiej wypowiedzi dla Movistaru.

- Zaczęliśmy bardzo dobrze, od bramek Gaviego i Frenkiego, ale potem oni wyrównali i to spowodowało pewien kryzys w drużynie. Ale w przerwie spotkania Xavi dał nam do zrozumienia, że jesteśmy dużo lepsi. Jestem bardzo wdzięczny Xaviemu za otrzymane szanse.

- Cóż, na szczęście nie czuję strachu, staram się o tym zapomnieć i poświęcić się grze w piłkę nożną, którą lubię i granie w którą dobrze mi wychodzi. Wychodzę na boisko, a koledzy z drużyny bardzo mi pomagają.

- Moja mama boi się czasami, kiedy gram w wyjściowym składzie, ale wszyscy mi pomagają i bardzo mnie wspierają.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ten chłopak ma niesamowity potencjał, który może przynieść ogromną radość, ale trzeba o niego dbać i na pewno zapewnić mu wystarczająco dużo czasu na rozwój. W jego wieku gra od 1 minuty na boisku nie jest rozsądna, chyba że chodzi o pojedyncze spotkania. Zdecydowanie potrzebuje regularnych minut, ale wszystko z umiarem i zgodnie z rozsądkiem.

Teraz już nie tylko mama, ale i rywale się boją

Nie dziwie sie chłopaku. Sam truchleje zebys nie trafił na rzeźnika. Juz jedna złote dziecko zostało zniszczone kontuzjami i nie chcemy powtórki :/

Jak tak dalej pójdzie, to nasze talenty będą miały przerwę w trakcie meczu na zmianę pieluchy :)

Masakra, 16 lat i wyjściowy skład Barcelony a za chwile pewnie i reprezentacji

Czy przypadkiem Xavi nie jest zawieszony i nie może być ani na ławce ani w szatni drużyny???

Wielki talent... Ale jak wróci Rafinha to mimo wszystko jestem za tym aby to Brazylijczyk dalej grał w pierwszym składzie. Młody ma dopiero 16 lat i musi stopniowo wkraczać do doroslej piłki. Już widać że chłopak potrafi zrobić różnice więc zaraz przeciwnicy będą go ostro traktować na boisku i szkoda żeby w tak młodym wieku miał jakąś poważniejsza kontuzje.

Talent pokoleniowy.

Przyszla gwiazda futbolu

Mama Lamina jest bardziej rozsądna od Xaviego. ;)

Uroczy chłopiec, który stara 'poświęcić się grze w piłkę nożną, którą lubi, a granie mu dobrze wychodzi'. Z dziecięcą pasją wbija się taranem do pierwszej drużyny FCB. Wow.

Są rzeczy których nie da się racjonalnie wytłumaczyć i jest to - Lamine Yamal.