Sport: Obecność Andreasa Christensena w następnej kolejce nie jest zagrożona

Krystian Cichocki

22 sierpnia 2023, 09:15

Sport

7 komentarzy

Fot. Getty Images

Andreas Christensen został zmieniony w 79. minucie meczu z Cádiz, gdy okazało się, że utyka po zderzeniu z Chrisem Ramosem. Według doniesień hiszpańskiej prasy było to tylko małe stłuczenie, które nie powinno wpłynąć na jego obecność w meczu z Villarrealem w najbliższą niedzielę.

Duńczyk został zmieniony przez Erica Garcíę w poprzedniej kolejce i część kibiców mogła zaniepokoić ta informacja, tym bardziej że ostatnio kontuzji doznał Ronald Araujo. Christensen w trakcie meczu z Cádiz trzymał się za kolano i przez pewien czas utykał, ale później wydawało się, że doszedł do siebie. Mimo to trener zdecydował się oszczędzić obrońcę przed końcem spotkania.

Według doniesień Sportu Duńczykowi nic się nie stało i było to tylko stłuczenie, więc jego stan nie jest poważny i nie budzi większych obaw. Xavi dał drużynie dwa dni odpoczynku, po których w środę zespół wróci do treningów. Andreas Christensen wykorzysta ten czas na odpoczynek i dojście do siebie. Jak pisze Sport, obecność duńskiego obrońcy w niedzielnym meczu z Villarrealem nie jest zagrożona.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

I tak nam niebawem wypadnie. On, Ronald i Iñigo są z porcelany, a i Jules niejednokrotnie miewał urazy. Oby tylko nie wszyscy na raz.

Myślałem, że występ jest zagrożony bo został wkręcony w trawę i nie wiadomo czy uda się go wykręcić do następnego meczu.