David Soria: W poprzednich rozgrywkach to było słońce i murawa, a w tym sezonie sędzia - zawsze mają wymówkę

Dariusz Maruszczak

14 sierpnia 2023, 21:45

COPE

73 komentarze

Fot. Getty Images

W meczu Barcelony z Getafe było wiele kontrowersji sędziowskich, a z obozu Dumy Katalonii płynęły zastrzeżenia co do pracy arbitra Césara Soto Grado. Głos na ten temat zabrał bramkarz ekipy z przedmieść Madrytu David Soria.

– Prawdę mówiąc, podoba mi się, że myślą w ten sposób, ponieważ to oznacza, że wróciliśmy. Starają się odebrać zasługi dobremu meczowi, jaki rozegraliśmy. Zawsze starają się przykryć to, że nie mogą nic zrobić, poprzez wymówki. W poprzednich rozgrywkach to było słońce i murawa, a w tym sezonie sędzia i faule. Zawsze coś jest – stwierdził golkiper na antenie Cadena COPE.

Soria uzasadnił też sposób gry swojego zespołu. – Zrobiliśmy co trzeba, aby osiągnąć cel. Nie możemy pozwolić, żeby przyjechali na nasz stadion i grali tak jak lubią. My nie możemy grać jak Barcelona, mamy inne cechy – powiedział wychowanek Realu Madryt, dodając swoją opinię na temat gry na czas Getafe. – Kiedy drużyna wygrywa lub ma pozytywny wynik, nie spieszy się.

Mimo to Soria sam poszukał wymówki dla swojej drużyny, gdy chodziło o niski efektywny czas gry. – Araujo upadł na murawę na pięć minut, żeby VAR sprawdził akcję, ale o tym nikt nie mówi.

Bramkarz został też zapytany o swoją przyszłość, a warto pamiętać, że był łączony z Realem Madryt. – Dobrze się czuję, ponieważ ta drużyna dała mi wszystko. Do końca okienka zostało jednak dużo czasu, jestem do dyspozycji potrzeb klubu. Pochlebia mi łączenie mojego nazwiska z Realem, ponieważ to jedna z najlepszych ekip na świecie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Nauczcie sie grac wtedy nie bedziecie wyglądać jak pizdy na boisku
« Powrót do wszystkich komentarzy