Jak wygląda sytuacja zdrowotna Ilkaya Gündoğana, Andreasa Christensena i Pablo Torre?

Dariusz Maruszczak

30 lipca 2023, 19:05

Mundo Deportivo

3 komentarze

Fot. Getty Images

Ilkay Gündoğan i Andreas Christensen opuścili boisko już w pierwszej połowie meczu z Realem Madryt z powodu dolegliwości. Kontuzji doznał również Pablo Torre przy okazji spotkania Girony. Jak przedstawia się sytuacja zdrowotna tej trójki?

Barcelona nie przedstawiła żadnych komunikatów ws. Gündoğana i Christensena, ale przekaz płynący z mediów jest uspokajający. Uważa się, że obaj gracze zostali zdjęci z boiska ze względu na ostrożność, ponieważ odczuwali dolegliwości, ale nie doszło do poważnych kontuzji. Według Javiego Miguela z ASa mogliby oni być dostępni na mecz z Milanem, ale sztab szkoleniowy nie chce ryzykować. Gündoğan i Christensen powinni być za to brani pod uwagę przy okazji spotkania z Tottenhamem o Puchar Gampera.

Sam reprezentant Niemiec zabrał zresztą głos na temat swoich problemów zdrowotnych. Gündoğan zapytany na Twitterze przez jednego z użytkowników o tę sprawę skomentował „nie martw się, nie jest tak źle”.

Niepokojąco wyglądał też uraz Pablo Torre w meczu towarzyskim Girony z Blackburn Rovers. Trener Míchel potwierdził jednak, że doszło jedynie do stłuczenia, więc wszystko powinno skończyć się na strachu. Być może Torre odpocznie przez kilka dni dopóki ból nie ustąpi, ale powinien wrócić do treningów jeszcze przed startem sezonu.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Jak wygląda sytuacja zdrowotna..."
"Barcelona nie przedstawiła żadnych komunikatów..."
fcbarca.com dziękujemy

"nie martw się, nie jest tak źle”
To wcale nie brzmi jakoś super pocieszająco , ale oby nic poważnego to nie było