Media: Transfer Brozovicia do Al-Nassr wstrzymany! Kessie alternatywą dla Saudyjczyków? [Aktualizacja 22:44]

Mateusz Doniec

30 czerwca 2023, 17:20

Gianluca Di Marzio

49 komentarzy

Fot. Getty Images

Jak podaje znany włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio, transfer Marcelo Brozovicia do Al-Nassr został "zamrożony", ponieważ Saudyjczycy poprosili o zmianę warunków umowy. Jeszcze wczoraj wszystkie media były przekonane, że operacja została sfinalizowana, a sam Joan Laporta powiedział w wywiadze z TV3, że Barça nie zamierza składać oferty za Chorwata i licytować się z Al-Nassr.

Di Marzio twierdzi, że w ostatniej chwili Al-Nassr zmieniło swoją propozycję dla Interu Mediolan, oferując już nie 23 a tylko 15 milionów euro w formule 13+2. Inter odrzucił tę nową ofertę. Doniesienia potwierdza Matteo Moretto z Relevo: "Kiedy wydawało się, że wszystko jest już ustalone po tym, jak sam zawodnik w końcu dał zielone świało, Saudyjczycy obniżyli swoją ofertę. Inter nadal domaga się 23 milionów euro".

Aktualizacja

11:58 Gianluca Di Marzio: Marcelo Brozović poprosił również Inter o odprawę za transfer.

18:21 Jak podaje Giacomo Iacobellis, planem B Al-Nassr w przypadku fiaska transferu Brozovicia jest pozyskanie Francka Kessiego. Saudyjczycy kontaktowali się już z otoczeniem Iworyjczyka.

20:39 Dyrektor Interu Giuseppe Marotta: To jasne, że przyszła oferta z Arabii Saudyjskiej, ale na końcu to nie klub decyduje, tylko piłkarz.

22:44 Gianluca Di Marzio: Znów jest progres w rozmowach Interu z Al-Nassr, a obie strony są pewne, że uda im się osiągnąć porozumienie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Brawo Saudy, wy bierzecie Kessiego, my Brozo, wszyscy są zadowoleni oprócz platfusów z gorszej części Madrytu

Jeśli Saudyjczycy wezmą Kessiego a do nas trafi dzięki temu Brozo to będzie niezła jazda.

Ale jajca ja cie krece

Co za telenowela transferowa. Zostaje, jednak nie. Jutro inny klub będzie pewny zakontraktowania xd.

rozumiem ze az oficjalnie nie podpisze z kims brozovic kontraktu codzinie na glownej bedziecie dawac ze chca go araby i wstrzymuje sie ? To lepiej nie dawajcie nic niz byle gowno.

Zauważyliście że ostatnio nic nie słychać o Alemanym? Mam nadzieję że wykorzystuje ten cały szum do spokojnej pracy po cichu i w lipcu coś się zacznie.

Ciągnie się to jak "Moda na Sukces "....

Jeśli faktycznie tyle zaproponowali Interowi to wychodzi na to że nic nie było zaklepane. Z drugiej strony ciężko uwierzyć że dla szejków parę milionów robi różnicę. Chyba że zagrali tak bo zauważyli że Barca odpuściła.

newsy o Brozovicu za 20mln na wydatek jaki nas nie stac :D vs newsy z Realu o zakupach za 100mln. W ciekawych czasach przyszlo nam zyc.

Jaja sobie z nas robią tymi pseudo informacjami. Chcą trzepać na tym hajs dlatego im mniej czytamy tego gówna tym mniej zarobią i tego im życzę.

Szejkowie niby podcierają się szmalem, a tutaj po ustalonej wcześniej kwocie z Interem, obniżają ofertę. Co za nieprofesjonalizm..
konto usunięte

Oby do nas nie trafił.

Po co o nim piszecie, skoro sam Laporta potwierdził, że Barca nawet nie może złożyć oferty?

Newsy o Brozoviciu są napięte jak plandeka na żuku :D a tak powaznie to się już zaczyna robić taka powaga jak przy przejściu co najmniej memebe do Realu haha

Odchodzi, nie odchodzi, dał zielone światło, dał czerwone światło, idzie, nie idzie, śpi, nie śpi, here we go, here we stop, jest, nie jest, mamy go, nie mamy go, fichado, srichado, wszystko dopięte, wszystko rozpięte, transfer na ostatniej prostej, transfer na zakręcie.

Najgorszy okres w roku. :D Czytanie tych pierdół transferowych. :)

Z tego się neymar zrobi;)tudziesz Mbappe;)

Szczerze to wątpię w prawdziwość tego newsa. Nie chce mi się wierzyć żeby Arabowie mieli tak skąpić kasy. Tym bardziej, że nie rozmawiamy tutaj o kwotach które robiły by im jakoś różnicę.

Nie wiem o jakiej bitce mówicie, Barcelona nie wykonała żadnego ruchu poza doniesieniami medialnymi.

Już to widzę.
Araby skąpią 8mln.
To jest ich godzinowka

Czyli Saudyjczycy skumali po wypowiedzi Lapcia, ze my nie chcemy Broza i nagle stwierdzili ze on alternatyw nie ma i obnizka.

Nie pamiętam gorszej sagi transferowej niż ta

Bitka jest o niego jakby miał na swoim koncie z 4 złote piłki, dajta spokój...
xD :)
dobra telenowela