Fabrizio Romano: Marcelo Brozović ochodzi do Al-Nassr! [Aktualizacja 0:20]

Mateusz Doniec

29 czerwca 2023, 20:47

Matteo Moretto, Gianluigi Longari Fabrizio Romano

81 komentarzy

Fot. Getty Images

Jak podaje Matteo Moretto z Relevo, negocjacje między Al-Nassr i Marcelo Brozoviciem przyspieszyły i Chorwat czuje się już przekonany do odejścia do Arabii Saudyjskiej. Wszelkie wątpliwości pomocnika miały zostać rozwiane. Transfer może zostać domknięty w ciągu najbliższych godzin. Tym samym Barcelona traci najprawdopodobniej szanse na pozyskanie Chorwata.

Jako pierwszy o zbliżeniu między Al-Nassr i Brozoviciem poinformował Gianluigi Longari ze Sport Italia. Jego zdaniem Saudyjczycy przyspieszyli negocjacje w Chorwacji i spełnili wszystkie prośby pomocnika Interu. Z tego względu zawodnik nie będzie już dłużej czekał na Barcelonę wbrew porannym doniesieniom o rzekomych siedmiu dniach dla Barcelony na złożenie oferty Interowi.

Czy można zatem wysnuć teorię, że Chorwat wykorzystał zainteresowanie Barcelony do uzyskania lepszych warunków umowy z Al-Nassr? Więcej dowiemy się w najbliższych godzinach.

Aktualizacja

21:05 Fabrizio Romano: Brozović jeszcze niczego nie podpisał, ale negocjacje z Al-Nassr postępują. Saudyjczycy czekają na zielone światło. Barça nigdy nie była blisko sprowadzenia Chorwata. Była pod tym względem szczera: Podoba jej się Brozović, ale nie może wyrównać obecnie oferty w wysokości 23 milionów euro.

21:37 Fabrizio Romano: Marcelo Brozović powiedział "tak" ofercie Al-Nassr. Here we go! Osiągnięto słowne porozumienie. W piątek Chorwat przejdzie testy medyczne.

21:42 Toni Juanmarti: Brozović odchodzi do Al-Nassr. Barça nie zdziała nic magicznie w ciągu kilku dni. Parejo nie budzi konsensusu wśród dyrekcji sportowej, podobnie jak Oriol Romeu. Klub przeszuka rynek w poszukiwaniu piwota, ale jeśli ostatecznie trzeba będzie wybrać jednego z tej dwójki, wybrańcem będzie Oriol Romeu.

23:00 Fabrizio Romano: Brozowić otrzyma w sumie przez trzy lata 100 milionów euro w ramach wynagrodzenia i bonusu za podpis.'

0:20 Joan Laporta w wywiadzie dla TV3: Brozović jest być może bardziej przystępny cenowo, ale ma propozycję z Arabii i nie będziemy składać ofert. Jeśli chodzi o Oriola Romeu, zostawimy to Deco i Mateu, aby nad tym pracowali. Jest kilka nazwisk, które nam się podobają i pracujemy nad nimi.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Potargował się z Szejkami naszym kosztem, ale OK. Pijanić bis dziękuję.
Czekam na Niko i Oriola. Jak nie Crack w postaci Kimmicha, to wychowanek.

@BartArt Nico to czeka ale w Betisie

@MalanFCB i to jest błąd :(
« Powrót do wszystkich komentarzy