Oficjalny komunikat FC Barcelony ws. Leo Messiego!

Mateusz Doniec

7 czerwca 2023, 22:32

FCB

75 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona wydała oficjalny komunikat, w którym przedstawia swoje stanowisko ws. Leo Messiego.

Oficjalny komunikat FC Barcelony:

FC Barcelona życzy Lionelowi Messiemu powodzenia na nowej drodze zawodowej. Zarówno Joan Laporta, jak i Jorge Messi zgodzili się również współpracować w celu promowania wielkiego hołdu.

W poniedziałek 5 czerwca Jorge Messi, ojciec i przedstawiciel zawodnika, poinformował prezydenta klubu Joana Laportę o decyzji piłkarza o podpisaniu kontraktu z Interem Miami, pomimo propozycji złożonej przez Barçę, w związku z chęcią powrotu do Blaugrany wyrażoną zarówno przez FC Barcelonę, jak i Lionela Messiego.

Prezydent Laporta zrozumiał i uszanował decyzję Messiego o rywalizacji w rozgrywkach o mniejszych wymaganiach i z dala od światła reflektorów i presji, pod jaką znajdował się w ostatnich latach.

Zarówno Joan Laporta, jak i Jorge Messi zgodzili się również współpracować w celu promowania wielkiego hołdu Barçy dla zawodnika, który był, jest i zawsze będzie kochany przez Barçę.

Gerard Romero zwraca uwagę, że po spotkaniu z Joanem Laportą Jorge Messi wypowiadał się na temat możliwości gry Messiego w Barcelonie, mówąc m.in. "Wierzymy, że się uda". Tymczasem w komunikacie klub informuje, że już wtedy ojciec Leo poinformował klub o decyzji zawodnika.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Co Lapcio wbił szpileczkę to jego xD. Szef totalny.

@Conradxc skonczony kłamca co najwyzej

@MarioVeB! Dokładnie już drugi raz ta gruba szmata ulana opluła Messiego. Mnie decyzja Leo wgl nie dziwi jak by mi firma miała zwlekać z decyzją czy mnie za trudnią czy nie to bym szukał innej firmy i poszedł bym do innej zwłaszcza jakbym się już kiedyś nacioł na tą firmę tak jak to było w przypadku Leo.
« Powrót do wszystkich komentarzy