Kurs 125.0 na przynajmniej jednego gola Barcelony w meczu z Celtą

Redakcja

4 czerwca 2023, 19:30

Brak komentarzy

Jeden z bukmacherów przygotował świetną ofertę dla nowych graczy. To kurs 125.0 za przynajmniej jednego gola strzelonego przez FC Barcelonę w meczu ligowym z Celtą Vigo! Z tego artykułu dowiesz się, jak skorzystać z oferty.

STS – topowy polski bukmacher - przygotował ofertę specjalnie dla użytkowników serwisu
FCBarca.com. Zawiera klasyczne bonusy na start (opisane poniżej) oraz specjalny bonus. Gdy postawisz na chociaż jednego gola FC Barcelony w meczu LaLigi przeciwko Celcie, a typ okaże się trafiony, oprócz standardowej wygranej otrzymasz jeszcze 250 PLN. Wystarczy, że postawisz przynajmniej 2 PLN. Jak łatwo obliczyć, kurs przy takiej stawce wynosi aż 125.0!

Aby skorzystać z tej oferty, wymagane jest zarejestrowanie się z TEGO LINKU (z użyciem kodu promocyjnego: FCBARCA250) i dokonanie pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 50 PLN. Jak skorzystać z oferty? Dowiesz się tego z poniższych punktów. WAŻNE: podczas rejestracji należy zaakceptować zgody marketingowe. Promocja dotyczy nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w STS.

Jak postawić na gola Barcelony po kursie 125.0?

 • Aby skorzystać z oferty utwórz konto w STS za pomocą TEGO LINKU i wpisz kod promocyjny FCBARCA250. Dokonaj pierwszej wpłaty na kwotę co najmniej 50 PLN
 • UWAGA: Należy zaakceptować zgody marketingowe podczas rejestracji
 • Potem za minimum 2 PLN należy postaw pierwszy zakład SOLO (singiel z oferty
  przedmeczowej) lub AKO z typem na przynajmniej jednego gola strzelonego przez Barcelonę w meczu z Celtą Vigo. Stawiamy więc tak:

 • Jeśli zakład okaże się trafiony, "standardowa" wygrana trafi na nasze konto od razu, a wygrana "promocyjna" pojawi się na nim jako bonus do aktywacji. Przyjmijmy, że stawka Twojego kuponu na minimum jednego gola FC Barcelony w meczu z Celtą to 50 PLN po kursie 1.24. Wtedy w ramach standardowej wygranej otrzymasz 54,36 PLN (po odjęciu podatku w wysokości 12%), natomiast w postaci bonusu do aktywacji dostaniesz 250 PLN. Łączna wygrana wynosi więc 304,56 PLN.
 • Minimalny kurs kuponu SOLO lub AKO musi wynosić 1.14
 • Bonus za choć jednego gola FC Barcelony wynosi 250 PLN (w przypadku gdy kupon będzie rozliczony jako wygrany).
 • Bukmacher przyzna bonus w ciągu max. 168h od zakończenia meczu.
 • Bonus należy obrócić dwa razy przed wypłatą. Do obrotu uwzględnianie są wygrane kupony o kursie minimalnym 1.91.

To jednak nie wszystko, co zyskasz jako nowy gracz STS rejestrujący się z kodem FCBARCA250. Powyższa oferta łączy się z innymi bonusami:

 • Bonus od pierwszych 3 depozytów na łączną kwotę do 1500 PLN.
 • Zakład bez ryzyka do 100 PLN.
 • 60 PLN bonusu za wykonanie 6 banalnych zadań.

Regulamin promocji dostępny TUTAJ. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z działem obsługi klienta organizatora promocji, bukmachera STS.

STS to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. Szczegóły w regulaminie. 18+. Maksymalna wysokość bonusu wynosi 250 zł przy min. stawce 2 zł. Kurs na wydarzenie zgodny z ofertą dostępną na sts.pl.

REKLAMA

Poleć artykuł