Joan Laporta wylądował w Barcelonie z Pinim Zahavim [Aktualizacja 16:10]

Mateusz Doniec

31 maja 2023, 15:33

Jijantes

3 komentarze

Fot. Getty Images

Po szybkiej podróży do Arabii Saudyjskiej, gdzie Joan Laporta spotkał się m.in. z prezesem tamtejszem federacji piłki nożnej, prezydent Barcelony wylądował z powrotem w Barcelonie wraz ze znanym agentem piłkarskm Pinim Zahavim

Media oczekujące przed wyjściem z terminalu na Joana Laportę nieoczekiwanie napotkali też wraz z prezydentem agenta m.in. Roberta Lewandowskiego Piniego Zahaviego. Zdaniem Gerarda Romero Zahavi może pośredniczyć w operacjach sprowadzenia Joshuy Kimmicha czy Gabriego Veigi, a nawet w relacjach z UEFA w sprawie Negreiry. Adrian Sánchez informuje, że Zahavi zaproponował Barcelonie Gabriego Veigę, który jest jego klientem.

Aktualizacja

16:07 Toni Juanmarti (Relevo): Obecność Zahaviego w Barcelonie nie ma żadnego związku z Kimmichem czy Gabrim Veigą. W zasadzie agent już opuścił Barcelonę.

16:10 Albert Roge (Jijantes): Laporta i Zahavi wylecieli razem do Arabii Sauyjskiej i razem wrócili.

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niestety nie mamy komfortu jak Perez, Laporta musi kombinować. Wiadomo że otaczanie się agentami nie jest dobre ale trzeba przyznać że są to wpływowi ludzie. Czy to dobre postępowanie oceni historia.

Oj, czyżby w kontekście Leo miał mieć miejsce manewr "Majami" lecz za saudyjskie $$$??

Z Messim idzie ciężko bo agentem nie jest kumpel Laporty, tylko ojciec.
Taki los, swój agent musi zarobić w Barcelonie.