Bracia Żukowie wracają do Hiszpanii

Dariusz Maruszczak

30 maja 2023, 15:45

PogonSzczecin.pl

18 komentarzy

Fot. Getty Images

Akademia Pogoni Szczecin poinformowała dziś, że bracia Michał i Miłosz Żukowie kończą swój pobyt w polskim klubie. Mają oni wrócić do Hiszpanii.

Przypomnijmy, że rodzice chłopców postanowili rok temu opuścić Katalonię, gdzie szkolili się obaj młodzi zawodnicy. Michał trafił do La Masii w 2016 roku, a ostatniego lata miał awansować do ekipy infantilu A. Był uznawany za bardzo utalentowanego gracza. Z kolei jego brat reprezentował ekipy młodzieżowe Girony. Względy rodzinne zadecydowały jednak, że obaj wrócili do Polski, gdzie zostali zapisani do szkółki Pogoni Szczecin. Teraz jednak pojawiła się informacja, że Żukowie znów przenoszą się do Hiszpanii, gdzie Michał i Miłosz przyszli na świat, a ich rodzice mieszkali od 20 lat. Nie wiadomo jeszcze, gdzie młodzi gracze będą się szkolić.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Rok pauzy w tym wieku to przepaść. Nie sądzę żeby udało im się ot tak wrócić do "dużych" klubów. Ale życzę powodzenia

@lasocho jaki rok pauzy co ty chlopie bredzisz? Caly czas trenowali w Pogonii Szczecin. A ze szkolenie w Polsce nie jest wcale takie slabe jak wszyscy mowia to musle ze udowodnila ostatnio reprezentacja u17

@lasocho oni trenowali i grali przez ten rok w Pogoni. Z tego co widziałem to Michał nawet grał w starszym od siebie roczniku.

@Pyrzo_Barca źle się zrozumieliśmy, nie chodziło mi o zupełny postój, a o rok pauzy w treningach w takim klubie jak Barca. Chodzi o postawę na boisku, mental, taktyka...to są rzeczy, których ciężko jest nadrobić, nawet trenując z całym szacunkiem w Pogonii.


« Powrót do wszystkich komentarzy