Bracia Żukowie wracają do Hiszpanii

Dariusz Maruszczak

30 maja 2023, 15:45

PogonSzczecin.pl

18 komentarzy

Fot. Getty Images

Akademia Pogoni Szczecin poinformowała dziś, że bracia Michał i Miłosz Żukowie kończą swój pobyt w polskim klubie. Mają oni wrócić do Hiszpanii.

Przypomnijmy, że rodzice chłopców postanowili rok temu opuścić Katalonię, gdzie szkolili się obaj młodzi zawodnicy. Michał trafił do La Masii w 2016 roku, a ostatniego lata miał awansować do ekipy infantilu A. Był uznawany za bardzo utalentowanego gracza. Z kolei jego brat reprezentował ekipy młodzieżowe Girony. Względy rodzinne zadecydowały jednak, że obaj wrócili do Polski, gdzie zostali zapisani do szkółki Pogoni Szczecin. Teraz jednak pojawiła się informacja, że Żukowie znów przenoszą się do Hiszpanii, gdzie Michał i Miłosz przyszli na świat, a ich rodzice mieszkali od 20 lat. Nie wiadomo jeszcze, gdzie młodzi gracze będą się szkolić.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ciekawe jak z ich ewentualną przyszłością reprezentacyjną bo gdzieś przeczytałem że nie są skłonni do grania dla Polski. Oczywiście nie wiadomo czy kiedykolwiek osiągną taki poziom ale takie deklaracje nie są za ciekawe.
Komentarz usunięty

@slayer to dzieci jak narazie. Druga sprawa wychowywali sie w Hiszpanii wiec nic dziwnego ze na ten koment blizej im do Hiszpanii a nie do Polski
« Powrót do wszystkich komentarzy