Mundo Deportivo: Leo Messi zaproszony na pożegnania Busquetsa i Alby!

Mateusz Doniec

26 maja 2023, 19:24

Mundo Deportivo

16 komentarzy

Fot. Getty Images

W niedzielę po meczu z Mallorcą Sergio Busquets i Jordi Alba pożegnają się z kibicami zgromadzonymi na stadionie. Z kolei w środę i w czwartek odbędą się ich oficjalne pożegnania. Jak donosi Mundo Deportivo, na obie uroczystości zaproszony został... Leo Messi!

FC Barcelona pożegna Sergio Busquetsa i Jordiego Albę z pełnymi honorami w przyszłym tygodniu. Zgodnie z planami klubu w środę 31 odbędzie się ceremonia pożegnania obecnego kapitana. Wydarzenie ma odbyć się na trybunach Camp Nou, a zaproszone zostaną na nie różne osobistości ze środowiska Barçy. Jednym z gości będzie zdaniem Mundo Deportivo Leo Messi.

Dzień później, w czwartek 1 czerwca, odbędzie się ceremonia pożegnania Jordiego Alby. W przypadku lewego obrońcy uroczystość odbędzie się w Auditori 1899 o godzinie 19:00. Leo Messi również miał zostać zaproszony. Dopiero okaże się jednak, czy Argentyńczyk będzie mógł uczestniczyć w hołdzie dla dwóch swoich najlepszych przyjaciół z pierwszej drużyny Barçy.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

i tak sie zakoncza wizyty Messiego w Barcelonie -Laporta krol zwlekania i palenia glupa

Może połączą to z pożegnaniem Messiego ;), jakiego brakowało? Hehe,. żart, ale byłoby jeszcze smutniej niż wtedy chyba.

Co w tym dziwnego, przecież dobrze się znają i spędzili razem sporo czasu na boisku.

Ciekawe czy to tak działa ze jak od nas odejdzie defensywny pomocnik i obrońca to kluby wiedza ze nam będzie zależało na kupieniu takich piłkarzy, czyli to nie wiąże się z tym ze nie beda skłonni do negocjacji bo wiedza ze my musimy

Leo wyjdzie na Camp Nou, weźmie mikrofon i do całej publiczności powie " WRACAM" XD ale by jazda była. Tańczyli by znowu na ulicach jak po wygraniu mistrzostwa xD

Ja tam myślę, że Messi nie potrzebuje zaproszeń na takie wydarzenia.
Na jego miejscu chętnie pożegnałbym się z przyjaciółmi, z którymi dzieliłem szatnie tyle lat. Za jakiś czas przyjdzie pora Leo, fajnie byłoby zobaczyć pożegnanie u Nas.

Dogadają ostatnie szczegóły przenosin do arabusow :)

I przy okazji prezentacja Messiego XDDD

Co w tym takiego sensacyjnego czy niesamowicie ważnego, że wykrzyknik potrzebny?

To bedzie snmutny dzien