Oficjalnie: TP Vision głównym partnerem FC Barcelony

Mateusz Doniec

25 maja 2023, 12:21

TP Vision

24 komentarze

Fot. Getty Images

TP Vision i FC Barcelona podpisały wieloletnią umowę partnerską z dotyczącą współpracy z marką Ambilight TV, której logo będzie umieszczone w widocznym miejscu na rękawie koszulki piłkarskiej pierwszej drużyny mężczyzn.

Oficjalny komunikat firmy TP Vision:

TP Vision, firma odpowiedzialna za projektowanie, produkcję i sprzedaż produktów Philips TV, Philips Sound i AOC Audio, ogłosiła nowe partnerstwo z legendarną drużyną piłkarską FC Barcelona jako główny partner w zakresie urządzeń TV, Display i Audio. Partnerstwo będzie promować wiodącą na świecie gamę telewizorów i produktów audio TP Vision oraz podkreśli oryginalną technologię Ambilight TV firmy i jej wyjątkową zdolność do przekształcania zwykłego telewizora w wciągające wrażenia wizualne, jak żadne inne. Ambilight TV zmienia wszystko!

Jako jeden z trzech głównych partnerów klubu, logo Ambilight TV pojawi się na rękawie koszulki piłkarskiej pierwszej drużyny mężczyzn od 28 maja, co zbiegnie się z ostatnimi meczami sezonu 2022/23 [z Mallorcą i Celtą Vigo - przyp. red.]. Ambilight TV będzie wyraźnie widoczny na stadionie i dla widzów w domu. Kluczowi gracze z pierwszych drużyn piłkarskich mężczyzn i kobiet zostaną również zaproszeni do zapoznania się z gamą produktów z pierwszej ręki - w szczególności z unikalną ofertą Philips Ambilight TV - aby stać się ambasadorami marki. TP Vision, jako główny partner klubu, odegra również ważną rolę jako dostawca TV i wyświetlaczy dla infrastruktury audiowizualnej nowego Spotify Camp Nou, który obecnie ma stać się największym i najbardziej innowacyjnym obiektem sportowym w Europie. Cyfrowe oznakowanie Philips, w tym zewnętrzne oświetlenie LED, będzie jednym z rozwiązań dostarczanych przez profesjonalne działy TP Vision, PPDS. Umowa przyznaje również TP Vision prawa do współpracy z męskimi i żeńskimi pierwszymi drużynami piłkarskimi, a także z innymi profesjonalnymi drużynami sportowymi klubu. (...)

Oficjalny komunikat FC Barcelony:

FC Barcelona rozszerza swoją rodzinę sponsorów, przyłączając TP Vision jako nowego Głównego Partnera klubu. TP Vision, czyli firma odpowiedzialna za projektowanie, produkcję i sprzedaż produktów Philips TV, Philips Sound i AOC Audio, dołącza do ekosystemu sponsorów klubu jako nowy Główny Partner w zakresie urządzeń TV, wyświetlaczy i dźwięku.

Umowa obejmuje umieszczenie loga marki Ambilight TV na rękawie koszulki pierwszej drużyny mężczyzn od następnego meczu LaLigi: Barça-Mallorca, który zostanie rozegrany w ten weekend na Spotify Camp Nou.

Umowa została podpisana w czwartek podczas ceremonii, która odbyła się w loży stadionu w obecności prezydenta Joana Laporty, wiceprezesa ds. marketingu Juliego Guiu i Kostasa Vouzasa, dyrektora generalnego TP Vision.

Juli Guiu, wiceprezydent ds. marketingu FC Barcelony: "Jesteśmy bardzo dumni, że możemy powitać TP Vision jako nowego głównego partnera FC Barcelony. Barça zawsze wyróżniała się zaangażowanym dążeniem do doskonałości, zarówno na boisku, jak i poza nim, a ta umowa jest tego kolejnym udanym przykładem, ponieważ współpracujemy ze światowym liderem w dziedzinie elektroniki i technologii audiowizualnej. Ogromny krok w komercyjnej strategii FC Barcelony we współpracy z międzynarodową firmą, która dzięki innowacjom Ambilight TV zmieniła doświadczenie meczowe w porywającą i niezwykle satysfakcjonującą podróż dla milionów fanów, którzy śledzą piłkę nożną w swoich domach".

Jak podaje Mundo Deportivo, dochód z umowy będzie wyglądał następująco: 8 milionów w pierwszym roku; 10 milionów w drugim; 12 milionów w trzecim; 12 milionów w czwartym i 14 milionów w piątym. Kilka z tych lat zawiera opcjonalne przychody w wysokości od pół miliona do miliona.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Takie se to logo wymyślili, chyba to partnerstwo na ostatnia chwile w takim pośpiechu było negocjowane że napisali na szybko nazwę i do zatwierdzenia

@comtedurgell to samo pomyślałem, w paint robili to logo za pięć dwunasta :)
A o dwunastej ogłoszenie partnerstwa
« Powrót do wszystkich komentarzy