Czy kapitanowie Barçy rzeczywiście spotkali się z Leo Messim w Paryżu? [Aktualizacja 12:47]

Mateusz Doniec

25 maja 2023, 09:30

Mundo Deportivo

23 komentarze

Fot. Getty Images

Jak donosi Mundo Deportivo, w zeszłym tygodniu odbyła się kolejna kolacja kapitanów FC Barcelony z Leo Messim, ale tym razem w Paryżu, a także po raz pierwszy z udziałem Sergiego Roberto i jego partnerki. Argentyńczyk miał przekazać kapitanom, że nie otrzymał żadnej oferty od Barcelony.

Korzystając z faktu, że Xavi Hernández dał drużynie kilka dni wolnego po zdobyciu tytułu ligowego na stadionie Espanyolu, trzech kapitanów: Sergio Busquets, Jordi Alba i Sergi Roberto udali się ze swoimi partnerkami do Paryża na kolację z Leo Messim i jego żoną Antonelą. Zadniem MD zawodnicy komentowali nawzajem swoje sytuacje i różne bieżące sprawy, a kiedy pojawił się temat Barçy i Messiego, przesłanie Leo było jasne: nie ma żadnych ofert z Barcelony.

I taka według dziennika jest rzeczywistość. Barça czeka na zatwierdzenia planu finansowego przez LaLigę na i chociaż Leo był łączony z saudyjską drużyną Al-Hilal, która złożyła mu ofertę w wysokości 500 milionów rocznie, nie ma on z nikim podpisanej umowy. Barcelona chce podpisać kontrakt z Leo Messim i on sam chce wrócić do Barcelony, ale jak na razie nie ma na stole żadnej oferty. Dodatkowo, nie wiadomo, jak na decyzję Messiego wpłynie odejście już nie tylko Sergio Busquetsa, ale również Jordiego Alby. Choć niektóre media zapewniają, że ich przyszłość nie jest ze soba powiązana, to inne donosiły, że cała trójka może spotkać się ponownie w Arabii Saudyjskiej.

Aktualizacja

12:47 Gerard Romero informuje, że nie było żadnego spotkania kapitanów w Paryżu. W stolicy Francji spotkały się tylko ich partnerki.

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Partnerki dostały listy z wytycznymi od mężów i kase na zakupy...

Jestem niemal pewien ze wszyscy 3 wyrusza razem do Arabii. Nie byloby wg mnie decyzji obu naszych legen ot tak, szczegolnie Alby bez planu.

Napisze tak: oni się spotkali na kolacji, aby się "namawiać na Arabów" i ustalać wspólna strategię. Pewnie chcą, aby Saudowie kupując Messiego, w pakiecie musieli kupić także ich :) Tym samym Al Hilal (czy jak mu tam) stałby się małą Barcą za dawnych lat ;) Żadnego powrotu Leo do Barcy nie będzie, bo oferty za 500 mln $ zwyczajnie się nie odrzuca.

Litości z takim poziomem dziennikarstwa. Szanujcie nas i siebie.

Jeszcze tylko Roberto out z klubu i jak to niektórzy ich nazywaj "4 amigos" może grać razem u arabów lub mls

Potwierdzam , byłem ta kolacja

Szkoda że, nie napisali co jedli i pili... Przecież to dziennikarski insynuacje i nic więcej!

Messi, Busquets, Alba, Roberto wskaż niepasujący element :)

Roberto smiechlem

Jeżeli Messi chce zagrać jeszcze w Copa America jak zapowiadał, to nie może już teraz zrezygnować z poważnej piłki. Obstawiam rok kontraktu w Barcelonie, później Copa America i później dołączy do Busiego i Alby w Arabii albo przejdzie do MLS i projektu Beckhama.

Mundo Deportivo ....

I nie trzeba czytać dalej .
Fakt jest taki że siedziałem z nimi przy stole i Messi odpowiedział "si" więc chyba ktoś tutaj kłamie...... hahahah

Czy Messi wróci? Jak to jest po francusku? "marneszanse"

Jeśli Messi miałby z kimś planować wspólną przyszłość to byłby to Suarez, a nie Busquest czy Alba. To, że mu ładnie asystował i dobrze rozumieli się na boisku to nie znaczy, że są ze sobą tak zżyci by sobie wili wspólne gniazdko.

Ustalają ile wydoić od Arabów xD przecież ten artykuł się kupy nie trzyma, wiadomo że Alba i Busi odeszli no wiedzą że Messi do Barcy nie wróci

Cierpliwości, GOAT musi wrócić do domu