Barcelona odbiera trofeum i świętuje mistrzostwo Hiszpanii! [WIDEO]

Bartosz Pluciński

20 maja 2023, 23:36

9 komentarzy

Fot. Getty Images

Po spotkaniu z Realem Sociedad nastąpiło wręczenie trofeum za wygranie LaLigi. Sergio Busquets wniósł w górę swój ostatni puchar w barwach Barcelony i razem z Xavim skierował kilka słów do kibiców zgromadzonych na Camp Nou.

 Wypowiedź Sergio Busquetsa:

- Chcę podziękować Hectorowi, Aubie, Memphisowi i Geriemu. Oni również pomogli nam w zdobyciu tego tytułu. Udało nam się stać się świetnym zespołem ze świetnymi kibicami. Dziękuję wszystkim. Ta drużyna dopiero się rozkręca. Visca el Barça i visca Catalunya!

Wypowiedź Xaviego:

- W dzień Pucharu Gampera poprosiłem wszystkich fanów Barcelony o zjednoczenie. Teraz jest czas by powiedzieć "dziękuję". Presi, nie jest z nami tak źle! (śmiech) Chciałem podziękować wszystkim zawodnikom, sztabowi, członkom zarządu, wszystkim. To wasz tytuł. I na koniec, co najważniejsze - chciałem podziękować wszystkim kibicom Barçy. Byliście spektakularni przez cały sezon. Bez względu na to czy graliśmy u siebie czy na wyjeździe. Miałem gęsią skórkę. Dziękuję wszystkim. Visca el Barça i visca Catalunya!

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A ja panie trenerze w większość meczów zamiast mieć gęsią skórkę to ziewałem.Na dzisiejszym meczu również.Dsleka droga przed Barca żeby grać tak jak nas do tego przyzwyczaiła.
« Powrót do wszystkich komentarzy