Gerard Romero: Joan Laporta powiedział Jordiemu Albie, o ile musi obniżyć pensję, aby zostać w Barcelonie! [Aktualizacja 12:50]

Mateusz Doniec

17 maja 2023, 12:50

Gerard Romero

45 komentarzy

Fot. Getty Images

Jak informuje Gerard Romero, dziś w  Barcelonie odbyło się spotkanie między Joanem Laportą, jego byłym teściem i "doradcą" Alejandro Echevarrią i Jordim Albą, na którym przekazano lewemu obrońcy, że aby pozostać w klubie, musi obniżyć pensję o 60% i porozumieć się co do zaległości.

Zdaniem Gerarda Romero spotkanie odbyło się na prośbę samego zawodnika. Toni Juanmarti z Relevo dodaje, że spotkanie trwało trzy godziny, a Barça nie ma nic przeciwko pozostaniu zawodnika. Z kolei według  Heleny Condis z Cadena COPE Alba zapewnił klub, że chce pozostać w zespole i jest gotów zgodzić się na postawione warunki. 34-latek uważa, że czuje się na siłach, aby wypełnić kontrakt.

Aktualizacja

9:35 Fabrizio Romano oraz Alfredo Martínez twierdzą, że na spotkaniu nie omawiano kwestii przyszłości zawodnika, który chciałby pozostać w Barcelonie.

12:50 Matteo Moretto (Relevo): W ciągu najbliższych dni dojdzie do kolejnych spotkań klubu z Albą. Wczoraj nie zaproponowano jednak jeszcze żadnej obniżki.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Feta się skończyła i pora robić porządki a u Lapcia nie ma sentymentów i to mi się podoba

@xavi890 chciałbym żeby się dogadali i Alba powinien zostać wartościowych zmienników mamy mało.

@JaroBoss w punkcik, a po za Albą i Balde mamy kogokolwiek na LO ?
« Powrót do wszystkich komentarzy