Gerard Romero: Barcelona otrzymała od Newcastle ogromną ofertę za Raphinhę! [Aktualizacja 14:10]

Dariusz Maruszczak

3 maja 2023, 11:53

Gerard Romero

156 komentarzy

Fot. Getty Images

Przyszłość Raphinhi stale jest obiektem spekulacji medialnych. Gerard Romero na swoim kanale Jijantes poinformował, że Barcelona otrzymała bardzo intratną propozycję za Brazylijczyka.

Zgodnie z tymi doniesieniami Newcastle złożyło ustną ofertę za Raphinhę. Angielski klub ma być gotowy zaproponować za tego piłkarza około 80 milionów euro. To więcej niż Barça przeznaczyła na jego transfer w lecie, gdy wydała 58 milionów euro. Katalończycy mają mieć wątpliwości co do tego, jaką podjąć decyzję ws. Raphinhi.

AKTUALIZACJA

14:10 Adrian Jimenez z Mas Que Pelotas podaje, że według otoczenia Raphinhi piłkarz nie ma zamiaru odchodzić, klub nie przedstawił mu żadnej oferty i jest bardzo zadowolony z występów skrzydłowego.

Ankieta

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mnie gosciu nie przekonuje. Zdecydowanie więcej potrafi Dembus (zdrowy!!!) jak mu mecz wyjdzie.... Ciezko będzie ich 2 włączyć do składu. Co jak Messi przyjdzie? Gaviego trzeba zarejestrować w pierwszej kolejności bo żal jak by ktos sobie go wziął za darmo a chłopak też kiedyś zrozumie o co w tym wszystkim chodzi i wiecznie za drobne grac nie będzie. Narazie jest wdzięczny i szacunek dla niego. Za Raphinhe 80 albo i coś wiecej+ dobre zmienne wynegocjować i niech leci. Tam kasę mają i aspiracje na lm w przyszłym sezonie. Będą szastać.
« Powrót do wszystkich komentarzy