Gerard Romero: Barcelona pracuje ze znaczącymi sponsorami, aby sfinansować powrót Leo Messiego

Dariusz Maruszczak

3 kwietnia 2023, 11:20

Gerard Romero

53 komentarze

Fot. Getty Images

Temat powrotu Leo Messiego do Barcelony zaczyna nabierać kształtu. Kolejne informacje w tej sprawie przedstawił Gerard Romero.

Podczas transmisji na swoim kanale Jijantes dziennikarz poinformował, że Barça pracuje z ważnymi sponsorami, aby móc sfinansować powrót Messiego. Takie rozwiązanie otwierałoby drzwi pewnym rynkom finansowym, które chcą, aby Messi znów był w Barcelonie. Romero uważa, że w ostatnich tygodniach pracowano ze znaczącymi osobami, które mogą pomóc klubowi pod względem finansowym, aby zmierzyć się z tą sytuacją.

Dziennikarz podkreśla, że nic nie jest zamknięte, ale przy tych ruchach finansowych Barça i sam Messi są trochę bardziej optymistyczni co do powrotu 35-latka w letnim okienku transferowym.

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak ktoś tu zaczyna komentarz od słów ,po co Messi .....,czy temu podobnych ,dalej nawet nie czytam ,jak można niech chciec ,czy być przeciwko Leo.
Pierwsi będziecie oklaskiwać i chwalić ,jego grę ,asysty i bramki ,szczury niewierne.....

@johny11 a kogo pasadzisz na ławce? . Szkoda młodych graczy. Mam obawy, że powrót Messiego zatrzyma odmładzanie kadry i nabieranie przez nich doświadczenia . Będziemy zmieniać coś co już zaczyna działać. Oby kontuzji było mniej.

@JaroBoss akurat w tym sezonie to Messi przy tych wszystkich kontuzjach w środku pola to byłoby zbawienie, niestety przy Pedrim trzeba mieć na uwadze kontuzje, a Gavi swoją grą też się o to prosi

@JaroBoss nie jestem od sadzania na ławce ,czy wpuszczaniu kogoś w pierwszym składzie , a myślę że Xavi doskonale se z tym wszystkim poradzi .

@johny11 podpisuje się pod tym rękami obydwoma

@johny11 a ja mysle,ze nasi lambrowi trenerzy wiedza lepiej xd
« Powrót do wszystkich komentarzy