Niespodziewana porażka Hiszpanii, 90 minut Ter Stegena i Franck Kessie z golem

Mateusz Doniec

28 marca 2023, 22:55

3 komentarze

Fot. Getty Images

Reprezentacja Hiszpanii przegrała w eliminacjach do EURO 2024 ze Szkocją 0:2. Gavi wszedł na ostatnie kilkanaście minut, a Alejandro Balde nie znalazł się w kadrze na ten mecz. Z kolei Niemcy przegrały 2:3 z Belgami. Marc-André ter Stegen rozegrał całe spotkanie, podobnie jak Franck Kessie, który wraz z kolegami z kadry Wybrzeża Kości Słoniowej pokonał Komory 2:0, wpisując się na listę strzelców.

Wszyscy przedsatwiciele FC Barcelony rozegrali już mecze dla swoich drużyn narodowych podczas tej przerwy reprezentacyjnej. W nienajlepszych humorach do stolicy Katalonii wrócą Alejandro Balde oraz Gavi. Reprezentacja Hiszpanii wygrała co prawda 3:0 z Norwegią, lecz dziś w Glasgow uległa Szkocji 0:2 po dwóch golach McTominaya. Gavi wszedł na murawę dopiero w 79. minucie, a Alejandro Balde nie został powołany na to spotkanie.

Reprezentacja Niemiec z Ter Stegenem między słupkami notuje taki sam bilans, lecz podopieczni Hansiego Flicka, jako gospodarze EURO 2024, rozgrywali tylko mecze towarzyskie. Dzisiejsze spotkanie z Belgią zakończyło się zwycięstwem Czerwonych Diabłów 3:2, a Ter Stegen rozegrał pełne 90 minut.

Franck Kessie wróci do Ciutat Esportiva w najlepszym humorze z tego grona. Wybrzeże Kości Słoniowej wygrało oba swoje mecze z Komorami, a we wtorkowym spotkaniu Iworyjczyk wpisał się na listę strzelców.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Franck "The Tank" Kessie znowu uderza!

I tak to oto Ceballos poprowadził Hiszpanów do "sukcesu". Oj daleko mu do jego idola Gaviego :)

@cyron1 a Gavi coś zrobił niezwykłego, bo nie zauważyłem??