Oficjalnie: Andreas Christensen kontuzjowany; wróci do gry dopiero w maju?! [Aktualizacja 15:57]

Bartosz Pluciński

25 marca 2023, 15:25

Twitter

16 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona potwierdziła ostatnie doniesienia medialne o kontuzji Andreasa Christensena. Duńczyk zszedł z boiska już w 18. minucie spotkania Danii z Finlandią.

W komunikacie medycznym opublikowanym za pośrednictwem oficjalnego konta twitterowego klubu czytamy, że przeprowadzone dziś rano testy pokazały, iż Christensen doznał kontuzji lewej łydki. Barcelona nie podała na jak długo piłkarz wypada z gry.

Fernando Polo z Mundo Deportivo informuje, że obrońca nie zagra 5 kwietnia w rewanżowym spotkaniu półfinału Copa del Rey z Realem Madryt na Camp Nou, co potwierdza doniesienia m.in. Javiego Miguela z ASa (3-4 tygodnie przerwy).

Aktualizacja

15:57 W kolejnym tweecie Polo dodaje, że absencja Christensena może potrwać ponad miesiąc. Oznaczałoby to, że jego kolejnego występu możemy się spodziewać dopiero w weekend 29-30 kwietnia podczas spotkania z Betisem w 32. kolejce LaLigi lub nawet na początku maja w meczu z Osasuną.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

E. Garcia niech zakłada korki, czas wstać z ławki.

Rok temu też tak było . Czy oni wniosków nie wyciągają?

Przy takiej liczbie kontuzji to coś chyba nie jest dobrze z treningami.

Szkoda. Najrówniej grający obrońca w całym sezonie.
konto usunięte

Dramat. Ogólnie to by można było zrobić Droga Redakcjo osobny artykuł jak teraz wyglada sytaucja z kontuzjami. Taki ogólny artykuł. Kto kiedy co i jak :)

Nigdy nie będzie dobrze.

Spokojnie, mamy Alonso w jego miejsce.

Jeszcze się okaże że my ligę przegramy xd

Nosz kur**a mać!