Pedri: Premier League? Kocham ligę hiszpańską, ale nie możemy niczego wykluczać

Bartosz Pluciński

25 marca 2023, 15:00

YouTube: HaytersTV

17 komentarzy

Fot. Getty Images

Pedri udzielił wywiadu TCL Mobile, firmie, której jest ambasadorem. Kanaryjczyk wspominał m.in. o możliwości gry w Premier League, reprezentacji Hiszpanii pod wodzą nowego trenera i swoich zwyczajach dotyczących spędzania wolnego czasu.

Jaki jest Luis de la Fuente jako trener reprezentacji?

Pedri: Spotkałem się z nim podczas gry w reprezentacji U21 oraz na Igrzyskach Olimpijskich. Jest bezpośrednią osobą, która lubi podążać za tym, w co wierzy. Myślę, że pójdzie nam dobrze.

Jak będzie wyglądała jego reprezentacja Hiszpanii?

Wszyscy trenerzy reprezentacji Hiszpanii starają się mieć wysokie posiadanie podczas gry, zwłaszcza ze względu na styl zawodników, jaki mamy. Myślę, że nie zmieni się to zbytnio od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni.

Co go wyróżnia w aspekcie traktowania zawodników?

Luis ma bardzo dużo charakteru. On bardzo lubi zasady. Na Olimpiadzie widzieliśmy, że jest trenerem, który trzyma się reguł i to jest dobre dla drużyny.

Czego możemy się spodziewać po meczach z Norwegią i Szkocją?

Przede wszystkim dostosujemy się do tego, czego chce trener i będziemy wierzyć, że możemy wygrać, choć nie będzie to łatwe. Wszystkie drużyny są wyzwaniem.

Haaland i Ødegaard to najbardziej wyróżniający się zawodnicy Norwegii. Czy widzisz siebie grającego z nimi pewnego dnia w Premier League?

W tej chwili nie. Jestem w Barçy i mam nadzieję, że zostanę tu jeszcze przez wiele lat. Kocham ligę hiszpańską, ale nie możemy niczego wykluczać.

Co pomaga ci odłączyć się od futbolu?

Gram dużo w Play Station, w teqball z moim bratem, staram się oglądać jakieś seriale podczas wyjazdów... Zazwyczaj używam mojego tabletu do grania w gry i oglądania seriali lub filmów. Czasami z Ferranem lub Erikiem gramy w Parcheesi. Jednym z seriali, który uwielbiam, jest "Prison Break". Moim ulubionym piosenkarzem jest Quevedo, ponieważ on również pochodzi z Wysp Kanaryjskich. Uwielbiam go, jest świetny. Gram również w gry planszowe, takie jak Catan, Monopoly z moją rodziną... Zawsze gram w nie w domu.

Czy spędzasz dużo czasu na mediach społecznościowych?

Tak, Tik-Tok i Instagram to te, z których korzystam najczęściej. Na Tik-Tok uwielbiam śmieszne filmiki i cały czas się śmieję. Instagram używam, aby zobaczyć przyjaciół i dla rzeczy związanych z piłką nożną...

Czy jest jakieś urządzenie, bez którego nie mógłbyś żyć?

Nie powiedziałbym, że nie mógłbym bez niego żyć, ale mój telefon jest tym, czego używam najczęściej. Dla mnie jest to najważniejsze urządzenie.

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

pierwsze co człowiek robi wychodząc z domu to upewnia się że ma telefon.. chociaż z 3x w poprzednim roku zdarzyło mi się ujechać kilometr i po kilometrze patrzę na fotel obok nie ma tel w kieszeni nie ma więc nawrotka. W sumie to daje dużo do myślenia.. wiadome że dzisiaj wszystko albo prawie wszystko można załatwić uzywajac telefonu ale jest to trochę przykre jak jesteśmy od niego uzależnieni. Gdyby służył tylko do SMS, MMS, i dzwonienia to myślę że bylibyśmy szczęśliwsi a świat lepszy. No może jeszcze do nawigacji.

Gram duzo na playstation a nie gram duzo w play station. Nie ma takiego zwrotu jak granie w konsole.

Prędzej czy później Manchaster City ruszy po Pedriego

A ja niestety boję się, że jest to jedyny zawodnik z dzisiejszego składu, na którym można srogo zarobić i to może sprawić, że go Barcelona sprzeda. Budowa składu na dziś to mrzonka, a to wszystko przez problemy finansowe. Gdyby Pedri trafił na rynek to na dzień dobry ceny zaczynamy od 150 baniek.

Jak zwykle tytuł, to typowa wędka na kliknięcia...ech.

Myślał indyk o niedzieli a w sobotę mu łeb ucięli, takie nawiązanie do pytania o premier league. Co do reszty to wiadomo, ze w telefonie ma najwiecej prywatności, większość. Osób teraz bez telefonu by sobie nie wyobrażało dnia

Trochę wycięte z kontekstu

Już się zabezpieczają na wypadek wyrzucenia z Ligi Mistrzów , będą opuszczać tonący okręt jeden za drugim

Też uwielbiam Prison Breaka, wielka piona Pedri

Z jednej strony rozumiem takie dyplomatyczne wypowiedzi, ale jednak ciśnienie poszło ostro w górę...