"Szansa na to, że Franck Kessie odejdzie latem z Barcelony, jest równa temu, że wężowi wyrosną nogi"

Mateusz Doniec

23 marca 2023, 18:30

Fabrizio Romano

11 komentarzy

Fot. Getty Images

Agencja piłkarska Ambition Group, której klientem jest Franck Kessie po raz kolejny wydała komunikat, w którym zaprzecza jakimkolwiek plotkom, wedle których Iworyjczyk miałby odejść z FC Barcelony.

Już nie po raz pierwszy w tym sezonie agencja Ambition Group zajmująca się karierą Francka Kessiego komentuje plotki dotyczące przyszłości pomocnika. Podczas styczniowego okienka transferowego, kiedy wiele mówiło się m.in. o powrocie Iworyjczyka do Włoch np. w ramach wymiany za Marcelo Brozovicia z Interem, agencja dementowała doniesienia, zapewniając, że jej klient chce odnieść sukces w Barcelonie.

Teraz, gdy Kessie ma być może swój najlepszy moment w barwach Blaugrany, agencja odezwała się ponownie: "Zaprzeczaliśmy doniesieniom o transferze Kessiego, ale fake newsy są denerwujące. Szansa na to, że Kessie odejdzie latem z Barcelony jest równa temu, że wężowi wyrosną nogi" - cytuje Fabrizio Romano na Twitterze.

Pytanie jednak, czy to rzeczywiste odzwierciedlenie woli zawodnika i klubu, czy może strategia. Mimo lepszej formy w ostatnich tygodniach okraszonej golem w El Clásico dającym 12 punktów przewagi nad Realem Iworyjczyk nie ma zapewnionej przyszłości na Camp Nou. Były pomocnik Milanu odnajduje się już nieco lepiej w taktyce Xaviego niż na starcie sezonu, lecz nadal nie daje gwarancji dobrych występów i momentami wygląda na zagubionego. Fakt, że przybył do klubu za darmo sprzyja możliwemu transferowi latem. Media donosiły w styczniu, że sprowadzeniem Kessiego zainteresowane są takie kluby jak Inter czy Tottenham.

Ankieta

Co Barcelona powinna zrobić latem z Franckiem Kessiem?

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Widać że radzi sobie coraz lepiej, ja bym go zostawił. Napewno są piłkarze mniej przydatni dla nich poszukać nowego klubu.
« Powrót do wszystkich komentarzy