"Szansa na to, że Franck Kessie odejdzie latem z Barcelony, jest równa temu, że wężowi wyrosną nogi"

Mateusz Doniec

23 marca 2023, 18:30

Fabrizio Romano

11 komentarzy

Fot. Getty Images

Agencja piłkarska Ambition Group, której klientem jest Franck Kessie po raz kolejny wydała komunikat, w którym zaprzecza jakimkolwiek plotkom, wedle których Iworyjczyk miałby odejść z FC Barcelony.

Już nie po raz pierwszy w tym sezonie agencja Ambition Group zajmująca się karierą Francka Kessiego komentuje plotki dotyczące przyszłości pomocnika. Podczas styczniowego okienka transferowego, kiedy wiele mówiło się m.in. o powrocie Iworyjczyka do Włoch np. w ramach wymiany za Marcelo Brozovicia z Interem, agencja dementowała doniesienia, zapewniając, że jej klient chce odnieść sukces w Barcelonie.

Teraz, gdy Kessie ma być może swój najlepszy moment w barwach Blaugrany, agencja odezwała się ponownie: "Zaprzeczaliśmy doniesieniom o transferze Kessiego, ale fake newsy są denerwujące. Szansa na to, że Kessie odejdzie latem z Barcelony jest równa temu, że wężowi wyrosną nogi" - cytuje Fabrizio Romano na Twitterze.

Pytanie jednak, czy to rzeczywiste odzwierciedlenie woli zawodnika i klubu, czy może strategia. Mimo lepszej formy w ostatnich tygodniach okraszonej golem w El Clásico dającym 12 punktów przewagi nad Realem Iworyjczyk nie ma zapewnionej przyszłości na Camp Nou. Były pomocnik Milanu odnajduje się już nieco lepiej w taktyce Xaviego niż na starcie sezonu, lecz nadal nie daje gwarancji dobrych występów i momentami wygląda na zagubionego. Fakt, że przybył do klubu za darmo sprzyja możliwemu transferowi latem. Media donosiły w styczniu, że sprowadzeniem Kessiego zainteresowane są takie kluby jak Inter czy Tottenham.

Ankieta

Co Barcelona powinna zrobić latem z Franckiem Kessiem?

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak dla mnie to się rozwija, lepiej wygląda jego gra niż jak rozpoczynał sezon.
« Powrót do wszystkich komentarzy