Memphis Depay: Zadzwoniłem do Frenkiego i to nie jest poważny uraz; jestem rozczarowany

Mateusz Doniec

23 marca 2023, 11:30

Mundo Deportivo, NOS

38 komentarzy

Fot. Getty Images

Memphis Depay przyznał na zgrupowaniu reprezentacji Holandii, że nie podoba mu się nieobecność w kadrze Frenkiego de Jonga. Napastnik Atlético twierdzi, że nie pomocnik Barçy nie cierpi na tak poważny uraz.

Były zawodnik FC Barcelony, a obecnie Atlético Madryt Memphis Depay nie krył rozmowie z holenderską stacją NOS swojego niezadowolenia z powodu nieobecności na zgrupowaniu reprezentacji Holandii Frenkiego de Jonga. Napastnik twierdzi, że zawodnik Barçy nie doznał poważnego urazu. - Denerwuje mnie to, że nie ma tutaj Frenkiego de Jonga... ze względu na mnie, na trenera, cały skład i kraj. On jest jednym z naszych kluczowych zawodników. Zadzwoniłem do niego i to nie jest poważny uraz. Szybko wróci do zdrowia. Jestem bliskim przyjacielem Frenkiego i jestem rozczarowany - powiedział Memphis

Frenkie de Jong został powołany na marcowe zgrupowanie reprezentacji Holandii, podczas którego podopieczni Ronalda Koemana zmierzą się z Francją i Gibraltarem, lecz ostatecznie 25-latek nie dołączył do kadry Oranje, ponieważ w ostatnim El Clásico doznał urazu, który ma wykluczyć go na około dwa tygodnie.

Warto przypomnieć w tym momencie sytuację sprzed mundialu w Katarze, kiedy to proces powrotu do zdrowia Memphisa Depaya przedłużał się na tyle, że na boisko wrócił dopiero w barwach reprezentacji Holandii w spotkaniu z Senegalem. Zarzucano wtedy napastnikowi, że specjalnie opóźnia swój powrót do gry, aby nie ryzykować przed wylotem na mistrzostwa świata.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dobra, nie pier**l tylko zajmij się grą, bo póki co to Depay i Lewandowski są bardziej celebrytami niż piłkarzami.
« Powrót do wszystkich komentarzy