Dani Ceballos o sytuacji z Gavim: Selekcjoner powiedział nam, żebyśmy porozmawiali, i to zrobiliśmy

Dariusz Maruszczak

23 marca 2023, 10:30

Marca, Chiringuito

21 komentarzy

Fot. Getty Images

Dani Ceballos podczas zgrupowania reprezentacji Hiszpanii był pytany przez media o starcie z Gavim podczas ostatniego Klasyku, gdy pomocnik Barcelony zaatakował go bez piłki. Zawodnik Realu uważa, że nastolatek powinien otrzymać czerwoną kartkę.

Marca: Rozmawiałeś z Gavim o popchnięciu w Klasyku?
Ceballos: Trener był świadomy, że mieliśmy lepsze i gorsze chwile. Powiedział nam, żebyśmy o tym porozmawiali, i to zrobiliśmy. Nie miałem szczęścia poznać go wcześniej, choć pochodzimy z dwóch położonych obok siebie miejscowości. Mieszkał 10 kilometrów ode mnie. Wiecie już, jacy jesteśmy na południu. Jesteśmy bardzo rozgrzani. Wszystko jest rozwiązane. Rozmawialiśmy o tym. Wszystko, co się dzieje na boisku, tam zostaje. Musimy podążać w tym samym kierunku. Jeśli nie będzie dobrej atmosfery i energii, ja nie będę biegał dla niego, a on dla mnie. Trzeba to odłożyć na bok. Dzielimy tę samą pozycję. Teraz jesteśmy kolegami.

Marca: Co myśli piłkarz i Real Madryt o sprawie Negreiry?
Ceballos: Nie musimy w to wchodzić. Myślę, że to problem Barcelony z powodu ich małego bałaganu. Mam nadzieję, że wkrótce zostanie to rozwiązane dla dobra hiszpańskiego futbolu.

Później w rozmowie z dziennikarzem El Chiringuito Ceballos też był pytany o sytuację z Gavim. – Cóż, uważam, że to jasne, to akcja na klarowną czerwoną kartkę, ponieważ zawodnik nie walczy o piłkę i całkowicie wyłącza się z akcji. Cóż, atakowaliśmy i trochę za szybko się podniosłem, a to sprawiło, że De Burgos nie nadał znaczenia tej akcji, ale to jasne, że to klarowna czerwona kartka – odpowiedział piłkarz, który nie odniósł się jednak w podobny sposób do szarpnięcia Gaviego za włosy podczas wcześniejszego Klasyku.

Gavi i Ceballos rzeczywiście wychowywali się w miejscowościach położonych bardzo blisko siebie, więc telewizja Movistar jeszcze przed Klasykiem zapytała siostrę piłkarza Realu o rywalizację między nimi w regionie. - Nie ma żadnej rywalizacji, ponieważ myślę, że mój brat jest dużo większym piłkarzem.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Cebullos i mała cebulka naśladującą siostrę Ronaldo :)

Kiedy prześcieradła przestaną robić z siebie ofiary?

Gavi gra regularnie, daje więcej drużynie. Ceballos grywa czasem ogony. Tu nie ma porównania. Jakby Ceballos był dużo lepszy to by grał w Barcelonie a nie jakimś Realu.

Szkoda gadać. Nie pochwalam zachowania Gaviego, ale fajnie jak już się gość wypowiada to żeby był obiektywny. Dla niego się też należała czerwona karta. Jeżeli szarpanie za włosy jest okey to pozdro.

dla siostry o wzrost chodziło, dlatego powiedziała większym nie lepszym, bo nie chciała kłamać, a Cebullos standardowy Madrytczyk, Gavi to faulował mnie na czerwoną kartkę, nie był zainteresowany piłką, rozumiem, że szarpanie za włosy, to jest normalne zachowanie w piłce... Jak już chcę tak osądzać czerwone kartki, to by się przyznał, że jemu i mi się należała i wszystko, a tak pajacerka.

"TROCHĘ ZA SZYBKO SIĘ PODNIOSŁEM", to jest ten cały MENTAL realu :) Dobrze że się nie rozpłakał.

Większy pada głośniej albo większy ale głupszy. Ciekawe który wariant miała na myśli ta siostra. A my laicy wiemy tylko, że puking co Gavi jest bardziej znany niż "cebulalos"
konto usunięte

Ale siostra odpłynęła hahaahah No nie wierze

Jak dla mnie sprawa jest prosta na czerwoną kartkę zaslugiwał i gavi ale i cebajlos czerwona za ciąganie za wlosy gaviego.Żólta za stempel na lewym.Rudigier czerwo za atak na de jonga.Dani czerwona za 2 żólte kartki które piwinny być była 1 żólta.Z tego czerwonych były 0!!!!!!!
Dopominanie się czerwonej kartki dla gaviego jest śmieszne ,skoro w tych wypadkach gracze Realu adekwatnie nie otrzymali czerwa.Śmieszą mnie żale białych w tej sprawie.Nie popieram zemsty gaviego ale za ciągniecie za włosy cebajlos nie otrzymał kary w postaci czerwa.Jeszcze faulował lewego ja decyzje gaviego rozumiem.
konto usunięte

Za te ciagniecie za wlosy juz powinien wylapac prostego ...wydaje mu sie ze jest najlepszy na swcie gdzie sam to stwierdzil ,smieszny jest jak ten cale real

"Nie ma żadnej rywalizacji, ponieważ myślę, że mój brat jest dużo większym piłkarzem"
fakt Cebellos 179cm Gavi 173cm i to by było na tyle

No trudno się nie zgodzić
Cabellos 179cm > Gavi 173cm
Faktycznie jest większym piłkarzem.

Różnica jest taka, że Gavi odpowiadał na zachowanie Ceballosa. W obu klasykach spięcia zaczęły się od niesportowego zachowania Ceballosa i dlatego nie rozumiem, dlaczego media tyle dyskutują o problemie z Gavim, jednocześnie milcząc o problemie z Ceballosem.