Gerard Romero: Barcelona ma już porozumienie z Iñigo Martínezem

Dariusz Maruszczak

21 marca 2023, 15:00

Gerard Romero

27 komentarzy

Fot. Getty Images

Nowe wiadomości ws. Iñigo Martíneza przedstawił dziś Gerard Romero. Stoper jest coraz bliżej przybycia do Barcelony, ale wszystko będzie zależało od sytuacji finansowej klubu.

Dziennikarz Jijantes FC poinformował, że żona Martíneza była dziś w Barcelonie i w okolicach, szukając domu. Jest to dość znacząca wiadomość, zważywszy na to, że zdaniem Romero piłkarz ma już zamknięte porozumienie ws. przybycia do Blaugrany za darmo najbliższego lata po wygaśnięciu kontraktu. Martínez dołączy do Dumy Katalonii, jeśli pozwoli na to Finansowe Fair Play. W tym kontekście dziennikarz podkreśla, że operacja dojdzie do skutku, jeżeli 31-latek będzie cierpliwie czekał na rozwiązanie problemów przez Barcelonę. Na razie Martínez pozostaje jednak ostrożny, ponieważ w jego otoczeniu jest pewne zaniepokojenie sytuacją klubu. Zawodnik zamierza poczekać kilka tygodni, ale warto pamiętać, że ma na stole ofertę z Atlético.

Powyższe doniesienia są zgodne z informacjami przedstawionymi przez Relevo, które niedawno podawało, że Martínez jest blisko porozumienia z Barceloną. Wygląda na to, że w tej sprawie wszystko zależy już tylko od tego, czy Barça zdoła poprawić swoją sytuację finansową, a także czy gracz zachowa cierpliwość.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Inigo i Ndicka to by było idealne uzupełnienie. Pozbyć się Umtitiego, Lengleta, spróbować sprzedać może Garcie i byłoby kompletnie - dodatkowo w obwodzie jest Alonso. Który w razie w jest i na LO i na OŚ. Na lewej Balde i Alba. No właśnie, a kto na prawej? Kounde? Jeśli by się zgodził to by było idealnie w takim systemie - trochę by mi to przypominało Milan - Cafu, Nesta, Maldini, Stam.

Ndicka jest 8 lat młodszy i 3 razy lepszy a też darmowy...
konto usunięte

Jak najbardziej jestem za. Wystawianie Garcii na klasowe teamy to samobojstwo.
W razie kontuzji, ktoregos z podstawowych stoperow, Inigo nie peknie a braki nadrobi charakterem.
Kolejny twardziel do kolekcji. Jestem za.

Jeszcze tylko sprzedać Garcię bo tylko on z obrony może pójść za dobre pieniądze i nasza obrona będzie idealna. Mam nadzieję że nie sprzedadzą Christensena bo to będzie wielka głupota.

Wszytsko zależy od Alby czy uda się do USA czy Arabi Saudyjskiej na emeryturę:)

Czemu nie Ndicka :(

A gdyby tak Barca poprosiła swoich fanów o wsparcie finansowe? Zawsze tam jakąś stówkę dolców co pół roku bym ukitrasił przed Żoną:-)))

I wylądował. Po co brać młodszych i perspektywicznych piłkarzy, którzy chcieli by dołączyć do Barcy.

Niby spoko, ale oby nie sprzedawali tego Christensena.

Wszyscy którzy krytykują te transfery - zdajecie sobie sprawę, że żeby Barcelona mogła kogoś kupić albo zarejestrować musi sprzedać?

Kogo? Moim zdaniem 1 albo nawet 2 stoperów. Niestety myślę że może to być Christensen.

W obecnej formie pewnie dostaniemy +40 mln a sam zawodnik ze swoim charakterem być może będzie łatwiejszy do wypchnięcia, bo nie będzie chciał czuć presji nakładanej za stawianie oporu przed odejściem.

Oczywiście to tylko spekulacje ale jednak takie ruchy sugerują ze wyleci jeden albo 2 stoperów (nie liczę Lengleta i Umtiti).

Mam wrażenie że u nas by brali wszystko co za darmo i nie koniecznie tam gdzie są braki. Kompletnie zbędny transfer w tej chwili !

Niech może najpierw pozbędą się zawodników, którzy wrócą z wypożyczeń lub rozwiążą sytuację Erica. Póki co nie jest nam potrzebny Inigo.