Dani Carvajal: Odgwizdano pozycję spaloną dlatego, że tak było; nie będziemy wątpić w system

Mateusz Doniec

21 marca 2023, 14:30

Marca

18 komentarzy

Fot. Getty Images

Obrońca Realu Madryt Dani Carvajal, który zaraz po ostatnim Klasyky starł się z Arnau Tenasem, skomentował na konferencji prasowej reprezentacji Hiszpanii polemikę dotyczącą sędziowania.

Sędziowie: Musimy poświęcić się grze i dawać z siebie wszystko. Ostatnio odgwizdano pozycję spaloną i to dlatego, że tak było. Trzeba zaakceptować decyzję i w żadnym momencie nie powątpiewać w system.

Gavi, Arnau Tenas: Spięcia na boisku to nic innego jak tarcia w meczach o wysokim napięciu. Mowa o dwóch klubach, które rozgrywają bardzo intensywne mecze. Teraz, w reprezentacji, bronimy tej samej koszulki i jesteśmy w tej samej łodzi.

Półautomatyczne spalone: Wydaje się, że jest to dużo bardziej niezawodny system, było to widać w takich zawodach jak Klubowe Mistrzostwa Świata. Wydaje się, że jest bardziej obiektywny i szybszy. Wszystko, co jest technologią poprawiającą podejmowanie decyzji, jest mile widziane.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

A co Wam pozostalo?
Pewnie rozmawial z Gavim i teraz sie obawia powiedziec cos glupiego by znowu nie zostac zagonionym do kata.

Carvajal przy bramce na 2:1 zachował się jak babcia biegająca od straganu do straganu w celu znalezienia lepszej ceny za 1kg ziemniaków... Dobrze że Lewy przeczytał że chłop się zagrzał i przestał pilnować pozycji. Zrobił przewagę w danej strefie i mamy prawie mistrzostwo.

Widzę, że u nich rozłam. Jedni płaczą, że zostali oszukanie, a drudzy nie bujają w obłokach. Chyba, że dotarło do nich, że ten spalony był większy, niż początkowo uważano.

Chyba poszedł cynk od Pereza zeby wypowiadali sie dobrze o sędziach. Wtedy jeszcze bardziej ludzie skupią sie na korupstwie barcy

Carvajal, uważam tak, bo Tenas mi to konkretnie wytłumaczył po meczu ;)

Bravo .Średnio za nim przepadam.Ale tu go pochwale zachował się z klasą jjak na spirtowca przystało.

Brawo, zajęło wam to 2 dni aby to w końcu zrozumieć. Niech tylko jeszcze trener co podkreśla, że jest z Realu Madryt gdzie o sędziach się nie dyskutuje, też w końcu to zrozumie i będzie cacy.

Niby z realu, a mowi jak czlowiek

Już widzę niektórych kibiców Realu piszących petycję o usunięcie go z klubu jak w przypadku Alaby za te słowa

Brawo Dani! Trzeba umieć wziąć na klatę rzeczywistość, a nie zasłaniać się wyimaginowanymi sytuacjami i hipotezami.
Prawda jest taka, że zarówno sędziowie, jak i VAR (to akurat jest niezrozumiałe), raz dają, raz zabierają. Tylko tyle i aż tyle...

Polać Mu! Jeszcze niech to powie swojemu klubowemu trenerowi.
konto usunięte

Ustalcie wspólną wersję madrytczoki :P

Gada tak bo się boi że dostanie w łeb od gaviego w pokoju