Ojciec Ansu Fatiego podróżuje na mecze razem z... drużyną Barcelony?

Bartosz Pluciński

18 marca 2023, 11:30

Sport

17 komentarzy

Fot. Getty Images

Ojciec Ansu Fatiego nie opuszcza ani jednego meczu drużyny swojego syna. Niezależnie od tego, czy napastnik dostaje więcej, czy mniej minut, Bori Fati bardzo uważnie śledzi jego kroki. Ansu przeżywa obecnie trudny sezon, zarówno na boisku, jak i w mediach, gdzie Xavi często musi go bronić.

Jak donosi Sport, ojciec piłkarza Barçy stał się częstym bywalcem na spotkaniach wyjazdowych Blaugrany. Był np. na Old Trafford na meczu z Manchesterem United, a także w Bilbao, gdzie zresztą podróżował z lotniska do hotelu w tym samym autokarze, w którym jechał sztab trenerski.

Bori został nawet rozpoznany przez jednego z kibiców Barcelony, czekającego na przyjazd drużyny. W pewnym momencie fan krzyczał "Bori, Bori!". Ojciec Ansu, tak jak zwykle robi to jego syn, nie zawahał się pozdrowić fana przyjaznym gestem.

Wygląda więc na to, że rodzina Fatiego jest mocno przywiązana do klubu. Ostatnio informowaliśmy o spekulacjach dotyczących możliwości transferu młodego napastnika, z powodu jego kiepskiej gry po powrocie po długotrwałych kontuzjach, jednak być może piłkarz potrzebuje po prostu trochę więcej czasu. Z samego otoczenia Ansu nie słychać na razie silnych głosów o chęci zmiany otoczenia, a sam zawodnik stwierdził niedawno wręcz, że zamierza zostać w Barcelonie przez wiele kolejnych lat.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Fati od tego sezonu zarabia 12ml kogo będzie stać by go wyporzyczyć Feran ma 3,8 ml

@sfinks1975 Wypożyczyć zawodnika to nie problem. Albo podzielą kwotę po połowie albo taki klub jak United będzie opłacał całą pensję ale zażyczy sobie klauzulę obowiązkowego wykupu.
« Powrót do wszystkich komentarzy