Real Madryt wydał oficjalny komunikat w związku ze "sprawą Negreiry"

Krystian Cichocki

12 marca 2023, 13:42

Twitter, realmadrid.com

43 komentarze

Fot. Getty Images

Dzisiaj o godzinie 12:00 odbyło się posiedzenie zarządu Realu Madryt, na którym podjęto dyskusję odnośnie "sprawy Negreiry". Spotkanie zakończyło się około godziny 13:30, a następnie klub ze stolicy wydał oficjalny komunikat, który brzmi następująco:

Zarząd Realu Madryt C.F. na swoim dzisiejszym posiedzeniu zapoznał się z poważnymi zarzutami postawionymi przez barcelońską prokuraturę przeciwko FC Barcelonie, dwóm jej prezydentom Josepowi Maríi Bartomeu i Sandro Rosellowi, oraz byłym dyrektorom Albertowi Solerowi i Óscarowi Grau, na podstawie potencjalnych przestępstw, między innymi korupcji w dziedzinie sportu, w kontekście relacji nawiązanych przez ten klub z José Maríą Enríquezem Negreirą, byłym wiceprezesem Komitetu Technicznego Sędziów.

Real Madryt wyraża głębokie zaniepokojenie powagą faktów i potwierdza swoje pełne zaufanie do działania wymiaru sprawiedliwości oraz zgodził się, że w obronie swoich uzasadnionych interesów pojawi się w postępowaniu, gdy tylko sędzia otworzy je dla poszkodowanych stron.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czyli nie powiedzieli nic konkretnego. Komunikat dla komunikatu.

@HarveySpecter
A co innego mieli zrobić? Perez to ostatni człowiek na poziomie w hiszpańskiej piłce. Real nie będzie wypuszczał żenujących protestów jak Patetico, krytykujące podręcznikowe czerwone kartki.
Krótko, zwięźle i bez ferowania wyroków, dopóki nie zrobi tego sąd.

@rafa324 Dokładnie to samo napisałem. Ale dzięki, że napisałeś instrukcję dla mniej intelektualnych osób jak zrozumieć mój komentarz.
« Powrót do wszystkich komentarzy