Oficjalnie: Real Madryt zwołuje posiedzenie zarządu w związku ze sprawą Negreiry! [Aktualizacja 12:39]

Bartosz Pluciński

11 marca 2023, 12:13

Real Madryt

111 komentarzy

Fot. Getty Images

Real Madryt opublikował oficjalny komunikat w związku z tzw. sprawą Negreiry. Florentino Pérez zdecydował się na zwołanie na jutro nadzwyczajnego posiedzenia zarządu klubu, aby podjąć decyzję w sprawie podjęcia odpowiednich działań.

Pełna treść komunikatu poniżej:

W związku z powagą zarzutów postawionych FC Barcelonie i dwóm jej prezydentom przez Prokuraturę w Barcelonie, z powodu uzasadnionych podejrzeń o korupcję i ich relacjami z byłym wiceprezesem Komitetu Technicznego Sędziów, José Maríą Enríquezem Negreirą, prezydent Realu Madryt zwołał pilne posiedzenie zarządu na jutro, niedzielę 12 marca 2023 roku, na godzinę 12:00, aby zdecydować, jakie działania Real Madryt uzna za stosowne w związku z tą sprawą.

Aktualizacja

12:39 Jak donosi Fernando Polo z Mundo Deportivo FC Barcelona z pewnym zaskoczeniem przyjęła ten komunikat Realu Madryt. Stanowisko klubu jest takie, że nie zrobią ani nie powiedzą nic, dopóki nie dowiedzą się, co Real Madryt przekaże po swoim posiedzeniu zarządu. Barça została zaskoczona tym posunięciem Florentino Péreza, a tym bardziej zaledwie kilka godzin przed rozegraniem meczu ligowego (przeciwko Espanyolowi) i dzień przed trudnym meczem Blaugrany na San Mamés. Na tę chwilę oba kluby zachowują dobre i płynne relacje, w dużej mierze ze względu na wspólne interesy związane z projektem Superligi.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Real po prostu robi swój własny damage control. Czekali na stanowisko prokuratury, pewnie dostali też cynk, że sprawa jest poważna i muszą teraz podjąć decyzje, czy jako jedyna ekipa LaLigi siedzieć cicho vs dołączyć do większości i odciąć się wizerunkowo od Barcelony. Niestety nie ma miejsca tutaj na sentymenty.
« Powrót do wszystkich komentarzy