Sport: Barcelona przygotowała koszulkę z logiem kolejnego artysty na El Clásico

Krystian Cichocki

8 marca 2023, 10:14

Sport

20 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona ze względu na podpisanie umowy ze Spotify może wykorzystywać logotypy piosenkarzy na swoich koszulkach, tak jak to miało miejsce w poprzednim ligowym starciu z Realem Madryt.

W październikowym El Clásico na froncie strojów Dumy Katalonii widniała słynna już sowa, czyli logo kanadyjskiego artysty Drake’a. Według doniesień RAC1 tym razem będzie to katalońska piosenkarska Rosalía. Kiedy FC Barcelona ogłosiła, że szwedzka platforma muzyczna będzie oficjalnym sponsorem klubu, zapowiedziała również możliwość zmiany przodu koszulki na niektóre mecze.

Do tej pory ta klauzula umowy była aktywowana tylko w meczach przeciwko Realowi Madryt, ale od teraz do końca sezonu może się to powtórzyć. Według Sportu Rosalía, której logotyp pojawi się na strojach Barcelony, jest jedną z najbardziej znanych piosenkarek na obecnej scenie muzycznej. Zamieszczenie loga artystki na koszulce może posłużyć do promocji jej kolejnego albumu, który prawdopodobnie pojawi się już w tym roku.

Koszulka z sową Drake’a nie została wprowadzona do sprzedaży. Czy tym razem będzie inaczej ze strojami z logiem Rosalíi? Jak pisze Sport, nadal nie wiadomo jednak jakie logo ostatecznie zostanie umieszczone na strojach, ale możliwe, że będzie to symbol albumu Motomami.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak pisałem artykuły dla serwisu, to Moderatorzy nauczyli mnie wielu cennych porad związanych z ich tworzeniem. Przykładowo: nie pisze się "klubu" tylko "Klubu" w kontekście FC Barcelony, a kolejnym było właśnie, że nie piszę się "logiem" tylko "logo". Tak mi się przypomniało.

szkoda ze nie shakira :P

Dobrze, że nie young leosia… wystarczy. Że na banerach na meczu z Valencia była ;)

Do czego to doszło... Kiedyś wyróżniało nas przede wszystkim to, że nawet największe brandy mogły tylko pomarzyć o umiejscowieniu na naszej koszulce, a teraz jakieś katalońskie no nejmy znane tylko miejscowym lansują na niej swoją twórczość. Pisał Nietzsche o nihilizmie, że to, że nic nie ma sensu jest tylko patologicznym uogólnieniem, a tak naprawdę chodzi o to, że prawdziwe wartości straciły wartość. Wielka szkoda.

A Kiedy Zenek???

super , Wersow wspiera Fc Barcelonę :D :D :D
Nie przyniosło nam to szczęścia ostatnio, ale koszulka piękna z tym logiem zupełnie tak jak jego właścicielka i jej twórczość :)

Ostatnio źle to się skończyło