Erik ten Hag: Kiedy pokonujesz Barçę, wierzysz, że możesz pokonać każdego

Mateusz Doniec

24 lutego 2023, 09:17

Marca

29 komentarzy

Fot. Getty Images

Szkoleniowiec Manchesteru United przyznał na konferencji prasowej po pokonaniu Barcelony, że to wielki wyczyn pokonać lidera ligi hiszpańskiej. Holender zaznaczył, że to daje wiarę, że można pokonać każdego.

Wygrana: To niesamowite, że potrafiliśmy pokonać Barçę, która zajmuje pierwsze miejsce w swojej lidze, osiem punktów przed Realem Madryt. Kiedy pokonujesz taką drużynę, musisz to utrzymać i zyskać pewność siebie, aby się rozwijać.

Fred: To on zdobył bramkę w drugiej połowie. Otrzymał wiele krytyki, ale miał bardzo ważną rolę. Musiał zatrzymać De Jonga, być jak komar. On jest genialny. Dał asystę i strzelił gola.

Rozmowa w przerwie meczu: Musiałem tylko zaznaczyć, że w pierwszej połowie byliśmy nieco ospali. Nie wykorzystywaliśmy wystarczająco przestrzeni, które mieliśmy.

Wiara: Potrzeba strategii, aby zbudwać zespół, rosnąć w siłę i mieć pewność siebie, ale potrzeba też wyników. Kiedy pokonujesz Barçę, która jest jedną z najlepszych drużyn w Europie, twoja pewność siebie idzie w górę. Wierzysz, że możesz pokonać każdego.

Barça: Kiedy drużyna jest pierwsza w LaLidze, osiem punktów przed Realem Madryt... Mamy potencjał, by pokonać każdą drużynę, jeśli będziemy robić wszystko jak należy. Jeśli będziemy przestrzegać zasad, mieć dyscyplinę i ducha drużyny, myślę, że możemy wiele osiągnąć.

Gra: Lubię szybkość. Nie lubię statycznego i nudnego futbolu. Lubię rozrywkę i grę z szybkością.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To nie byla wiara tylko bezczelna zarzyna... i tak kazal im grac TanHag. Ich kapitanek za kopniecie pilka FdJ kogl albo powinien wyleciec i zrobil to ewidentnie specjalnie, ale sedzowie nie zareagowali. Pozniej inni tez widac ze byli znacznie bardziej napompowani prawie nienawiscia. Tego nam brakuje bo bez tego widac brak reakcji...
« Powrót do wszystkich komentarzy