Erik ten Hag: Kiedy pokonujesz Barçę, wierzysz, że możesz pokonać każdego

Mateusz Doniec

24 lutego 2023, 09:17

Marca

29 komentarzy

Fot. Getty Images

Szkoleniowiec Manchesteru United przyznał na konferencji prasowej po pokonaniu Barcelony, że to wielki wyczyn pokonać lidera ligi hiszpańskiej. Holender zaznaczył, że to daje wiarę, że można pokonać każdego.

Wygrana: To niesamowite, że potrafiliśmy pokonać Barçę, która zajmuje pierwsze miejsce w swojej lidze, osiem punktów przed Realem Madryt. Kiedy pokonujesz taką drużynę, musisz to utrzymać i zyskać pewność siebie, aby się rozwijać.

Fred: To on zdobył bramkę w drugiej połowie. Otrzymał wiele krytyki, ale miał bardzo ważną rolę. Musiał zatrzymać De Jonga, być jak komar. On jest genialny. Dał asystę i strzelił gola.

Rozmowa w przerwie meczu: Musiałem tylko zaznaczyć, że w pierwszej połowie byliśmy nieco ospali. Nie wykorzystywaliśmy wystarczająco przestrzeni, które mieliśmy.

Wiara: Potrzeba strategii, aby zbudwać zespół, rosnąć w siłę i mieć pewność siebie, ale potrzeba też wyników. Kiedy pokonujesz Barçę, która jest jedną z najlepszych drużyn w Europie, twoja pewność siebie idzie w górę. Wierzysz, że możesz pokonać każdego.

Barça: Kiedy drużyna jest pierwsza w LaLidze, osiem punktów przed Realem Madryt... Mamy potencjał, by pokonać każdą drużynę, jeśli będziemy robić wszystko jak należy. Jeśli będziemy przestrzegać zasad, mieć dyscyplinę i ducha drużyny, myślę, że możemy wiele osiągnąć.

Gra: Lubię szybkość. Nie lubię statycznego i nudnego futbolu. Lubię rozrywkę i grę z szybkością.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gdyby ograł w skladzie z Dbele pedrim i gavim móglby napisać że moze pokonać kazdego ale wygrał z piwodu kontuzji decydujących zawodnoków.Muał szczęście.

@Borneo Szczególnie w meczu na Camp Nou :D W MU nie gral Martinez, Martial, Antony, Sabitzer, vdb, a i tak sie skonczylo 2:2

@Borneo
Otóż to

@yelon nie, tam nie było 2 karnych wynik jest wypaczony

@Borneo
I czerwa dla Kounde ;)

@4Fabregas4 to za wjazd w Nogi z tylu Albie również czerwo i możemy grać:)

@yelon w tym tylko Martinez jest podstawowym zawodnikiem

@S_E_B_A Martial i Antony są podstawowymi. Antony nie wyszedł w 1 wczoraj po urazie

@yelon no niech będzie

@S_E_B_A Plus Eriksen :P oba teamy oslabione
« Powrót do wszystkich komentarzy