Sergio Busquets: To był bardzo wyrównany dwumecz, ale zadecydowały szczegóły

Mateusz Doniec

23 lutego 2023, 23:26

Marca

12 komentarzy

Fot. Getty Images

Kapitan Barçy Sergio Busquets skomentował odpadnięcie z Ligi Europy po porażce z Manchesterem United. 34-latek podkreślił, że zespół jest wkurzony, ale za to świadomy, skąd pochodzi i dokąd zmierza.

Sergio Busquets: Myślę, że rozegraliśmy dobrą pierwszą połowę i wyszliśmy na prowadzenie. Mieliśmy kilka szans na 2:0, ale w drugiej połowie to się zmieniło. Rywale grali dużo lepiej. Przy 1:2 próbowaliśmy, mieliśmy kilka szans... szkoda. To był bardzo wyrównany dwumecz, rywalizowaliśmy, ale to małe szczegóły, sprawiły, że odpadliśmy.

- Nie sądzę, że to był problem z intensywnością. Zespół grał dobrze i to były tylko jednorazowe błędy. Podczas meczu zdarzają się sytuacje, które są bardzo trudne. Jesteśmy rozczarowani, że odpadliśmy, ale musimy iść dalej.

- W Lidze Mistrzów mieliśmy pecha w losowaniu i podczas meczów wydarzyły się rzeczy, które sprawiły, że się rozsypaliśmy. Momentami nie byliśmy też w stanie sprostać zadaniu. Dzisiaj było inaczej. Graliśmy przeciwko drużynie, która jest w bardzo dobrej formie i ma świetnych zawodników. To był ciężki dwumecz.

- Myślę, że chcieliśmy awansować dalej, jesteśmy wkurzeni, ale drużyna jest świadoma tego, skąd pochodzi i dokąd zmierza. Jesteśmy na dobrej drodze. Brakuje nam tych detali w Europie. Musimy iść dalej i to nie odbije się na nas mentalnie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mówcie co chcecie Sergio pokazał że jest jeszcze klasowym zawodnikiem, mi osobiście miło się patrzy na jego grę pomimo coraz bardziej widocznych słabości pod względem fizycznym

Zrób krok w przód i odejdź.

Bardzo wyrównany nie ma co.
Tak, że United się w drugiej połowie odpaliło i pokazało wam na czym polega współczesny football.

To moze warto popracowac wreszcie nad tymi szczegolami bo od 10 lat one sa.

Busquets te frazesy już na pamięć zna ????

Ten sam tekst od 7 lat XD

Druga połowa to miazga i nie zgodzę się że zadecydowały szczegóły. Man U nas zjadł. Ale miał fart że u nas tyle kontuzji

ManU to w 2023 najlepszy zespół PL. A my jak równy z równym dobre mecze, dobra rozrywka. Poza mecz Realu z Live ten dwumecz bije na głowę każdy mecz z LM.

To prawda. Niestety z taka ławka przy kilku wykluczeniach nie jesteśmy w stanie walczyć na kilka frontów.
Trzeba pogratulować Manchesterowi bo robią świetna robotę i zająć się hiszpańskim podwórkiem!