Catalunya Radio: Joan Laporta spotkał się z Jorge Messim!

Mateusz Doniec

21 lutego 2023, 22:25

Tot Costa

188 komentarzy

Fot. Getty Images

Jak podają dziennikarze Catalunya Radio w audycji "Tot costa", ojcec Leo Messiego Jorge spotkał się w ostatnich dniach z Joanem Laportą. Wcześniej francuskie media donosiły, że Argentyńczyk nie skłania się ku przedłużeniu umowy z PSG.

Według Catalunya Radio na spotkaniu prezydenta FC Barcelony Joana Laporty z Jorge Messim, które miało odbyć się nie tak dawno, omówiono m.in trzy rzeczy: Po pierwsze, możliwą przyszłość Leo Messiego w Barcelonie; po drugie, hołd dla Messiego, który Barça ma już przewidziany; i po trzecie, kontrowersje wokół tego, co powiedział Matias Messi, brat Leo.

Kilka dni temu francuskie media donosiły, że Messi oddala się od przedłużenia wygasającej w czerwcu umowy z PSG. Francuzi mają proponować przedłużenie kontraktu tylko o rok na gorszych warunkach, co spotkało się z odmową. Zwiększyła się więc niepewność, ale z drugiej strony nie ma też odrzucenia opcji przedłużenia współpracy. a paryżanie dalej są przekonani, że umowa w końcu zostanie sfinalizowana.

15 lutego Jorge Messi został złapany przez dziennikarzy na lotnisku El Prat w Barcelonie, dokąd przyleciał po spotkaniu z włodarzami PSG. Możliwe zatem, że w ciągu następnych godzin spotkał się również z Joanem Laportą, lecz nie wiadomo na razie, co ustalono. Dzień później, przed samym wylotem ze stolicy Katalonii, przyznał jednak, że nie sądzi, że Messi wróci, bo trudno będzie spełnić warunki.

Aktualizacja

23:45 Gerard Romero: Zarówno Messi, jak i jego ojciec uważają powrót do Barcelony za realną opcję.

Victor Navarro: Klub potwierdza spotkanie z Jorge Messim. Jedni mówią tylko o hołdzie, inni o pozostałych rzeczach. Faktem jest, że między stronami panują już dobre relacje.

23:48 Gerard Romero: Jordi Alba i Sergio Busquets na pewno zostaną w klubie, jeśli Messi wróci.

Środa 15:00 Argentyńska dziennikarka Veronica Brunati: „Nie ma żadnego zbliżenia ani negocjacji między Barçą a Leo Messim. Nie ma żadnego zobowiązania ze strony Alby i Busquetsa, że obniżą pensję, aby Messi mógł wrócić. ZIMNO".

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niech jeszcze do tego Suareza i Neymara ściągną będziemy mieli emeritos banditos w ataku .
« Powrót do wszystkich komentarzy