Un Toc de la Rambla #119: Liga na półmetku [LIVE FCBARCA.COM]

Redakcja

3 lutego 2023, 18:23

Brak komentarzy

Wyjazdowe spotkanie z Betisem zakończyło pierwszą połowę zmagań ligowych w wykonaniu Barcelony. Po pierwszych 19 meczach podopieczni Xaviego otwierają stawkę z pięciopunktową przewagą nad madryckim Realem.

Już kilkakrotnie w tym sezonie kibice Barçy mogli odetchnąć z ulgą po końcowym gwizdku, mówiąc: "takimi meczami zdobywa się mistrzostwo". Rzeczywiście, Lewandowski i spółka pokazali do tej pory, że nawet kiedy drużynie nie idzie najlepiej i o wygraną trzeba walczyć (lub bronić prowadzenia) do ostatnich sekund, to wola walki i zaangażowanie dawały Barcelonie komplet punktów. 

Zapraszamy na LIVE, w którym nasz Redaktor Rafał Kowalczyk oraz stały gość i znawca hiszpańskiego futbolu Maciej Miko podsumują starcie z Betisem oraz omówią rozkład jazdy Barcelony na najbliższe tygodnie. Startujemy już o 19:00.

Prowadzący: Rafał Kowalczyk (@rkowalczyk7)
GośćMaciej Miko (@MacMiko69)

Zapraszamy do oglądania! Koniecznie zostawcie komentarz, łapkę w górę pod filmem, podzielcie się odcinkiem ze znajomymi i motywujcie nas, subskrybując kanał. Zapraszamy również na platformę Patronite, gdzie każdy z Was może dołożyć cegiełkę do rozwoju Waszego ulubionego serwisu dotyczącego Barcelony!

Pamiętajcie także o naszym podcaście Un Toc de la Rambla, który znajdziecie na poniższych platformach:

REKLAMA

Poleć artykuł