Oficjalnie: Gavi zarejestrowany do pierwszego zespołu!

Mateusz Doniec

31 stycznia 2023, 18:37

LaLiga, FCB

49 komentarzy

Fot. Getty Images

Zgodnie z orzeczeniem sądu FC Barcelona zarejestrowała Gaviego do pierwszego zespołu. Nazwisko zawodnika widnieje już na oficjalnej stronie LaLigi wśród zarejestrowanych piłkarzy. 18-latek będzie od tej pory występował z numerem "6".

Zarówno LaLiga, jak i FC Barcelona poinformowały oficjalnie, że Gavi został zarejestrowany do pierwszego zespołu Dumy Katalonii. Klub potwierdził od razu, że wychowanek będzie występował od teraz z numerem "6" na plecach. Nowa umowa Gaviego ważna do 2026 roku i z klauzulą wykupu w wysokości miliarda euro jest już zatem w pełni aktywna!

Należy jednak pamiętać, że zgodnie z zapowiedzią LaLigi, będzie się ona odwoływać ws. pozwolenia na rejestrację Gaviego, ponieważ uważa, że ma wystarczające argumenty, aby zabronić tego FC Barcelonie. Jeśli to odwołanie zostanie rozpatrzone pozytywnie dla LaLigi, nowa umowa Gaviego będzie nieważna. 18-latek wróciłby zatem do starej umowy jeszcze z zespołu juvenilu i nie wiadomo, czy mógłby zostać z powrotem do tej drużyny zarejestrowany, aby mógł występować w pierwszym zespole. Więcej na ten temat w tym artykule.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gdy Barca kupowala za 60 mln Raphinie ktory przy nowej umowie Dembele byl naprawd zbedny rozumialbym weto i argumenty. W tym momencie probojac doprowadzic do sytuacji ze PSG czy kluby z EPL dostana za darmo mlodego pomocnika wartego ponad 100mln na rynku do tego wychowanka ktory ma korzystny dla klubu kontrakt Tebas zjebas wlasnie sam sie zaorał i pokazal ze cale to bredzenie o tym ze to dla dobra ligi i Barcelony to zwykle klamstwo i oszustwo a ten śmiec dziala na szkode klubu i ligi. Male kluby ktore Barcy nie wspieraja i stoja za Tebasem nie zdaja sobie sprawy ze strzelaja sobie w stope bo niszczac Barce niszcza wlasny biznes i lige.
« Powrót do wszystkich komentarzy