Ousmane Dembélé: Wieża Eiffla? W Barcelonie jest mi dobrze

Mateusz Doniec

5 stycznia 2023, 18:00

BarcaTV, @FCBarcelona_es, Eleven Sports

13 komentarzy

Fot. Getty Images

Ousmane Dembélé udzielił krótkich wywiadów dla BarcaTV oraz dla francuskiego Eleven Sports jako zapowiedź niedzielnego meczu z Atlético Madryt. Skrzydłowy przyznał, że jest szczęśliwy w Barcelonie. Krótkiej wypowiedzi udzielilł także Jules Koundé, który stwierdził, że drużyna nie czuje presji.

Ousmane Dembélé: To będzie trudny mecz. Wiemy, że na Wanda Metropolitano nie jest łatwo wygrać. To dla nas trudny rywal, ale zobaczymy co się wydarzy. Mamy wiarę w siebie. Jesteśmy liderami i wyjdziemy po zwycięstwo w tym meczu.

- Trzeba będzie narzucić dobry rytm, dobrze się bronić. Są bardzo silni i mają dobrych zawodników jak Griezmann, Morata, João Felix… są w dobrej formie. Trzeba będzie zagrać na wysokiej intensywności i dobrze się bronić.

- Jestem zadowolony, ale trzeba pracować jeszcze więcej. Żaden mecz nie jest łatwy. Mam wiarę w siebie, jestem tu bardzo szczęśliwy, jestem zadowolony ze współpracy z trenerem. Będę pracować, aby to kontynuować w tym sezonie.

Dembélé i Koundé dla francuskiego Eleven Sports:

Jak się czujesz w Barcelonie?

Dembélé: Podpisałem nowy kontrakt z Barceloną cztery miesiące temu. Jestem tu bardzo szczęśliwy i będę nadal pracował, aby kontynuować przygodę w FC Barcelonie.

Nie interesuje cię Wieża Eiffla?

Nie, nie. Dobrze się tutaj czuje. Mam tu dobre życie. Trener i zarząd we mnie wierzą. Bardzo się z tego cieszę.

Czy podczas tego meczu będziecie mieli osobną rywalizację z Griezmannem?

Tak, tak! (śmiech). Nie, ale myślę, że będziemy musieli go zamknąć, ponieważ jest bardzo niebezpieczny i ma świetne umiejętności podań. Jest w bardzo dobrej formie.

Jules Koundé: "Nie czujemy presji"

Jules Koundé: Nie czujemy presji. Uwielbiamy presję. To dlatego gramy w piłkę, dlatego zakładamy koszulkę Barçy. Chcemy wygrywać tytuły. Bardziej chodzi o głód wygrywania pucharów niż o presję.   

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Z punktu widzenia Barcelony to bardzo dobrze że zawodnicy jak Dembele otwarcie mówią że chcą tu zostać przez wiele lat i jednoznacznie podkreślają że nie interesuje ich PSG. To miła odmiana w stosunku do niektórych naszych młodziaków, którzy odsyłają do agentów i mówią teksty typu że na ten moment Barcelona jest ok, ale nie wiadomo co będzie później.

@JarekS A co ma mówić skoro dopiero podpisał kontrakt?

@JarekS ja bym mu nie wierzył w ani jedno słowo xD

@JarekS Tak teraz mówi bo Paryż go nie chciał, gdyby sypnęli mu kaską jak sobie to wyobrażał, jeszcze przed podpisaniem przedłużenia z Barceloną to inaczej by śpiewał.
Pamiętam cyrk jego i agenta gdy kończył mu się kontrakt.

@JarekS Dembuś woli Sagrade Familie od Wiezy Eiffla ;)

@Bulos11 nic bardziej mylnego, krótki kontakt podpisał - latem Barcelona powinna go przedłużyć albo sprzedać bo został rok. Ta deklaracja jest na plus.

@xavi890 i @Cross999 Historia pokazała że było tak jak mówił Dembele od ponad roku - absolutnie każdemu mówił że zostaje i został. Niepotrzebnie Alemany zawalił negocjacje i robił fochy - więcej w archiwum. Kontrakt mógł być podpisany pół roku wcześniej i na lepszych dla Barcelony warunkach.

@Elvisek zgadza się, chociaż uczciwie trzeba przyznać że SF to przepiękne dzieło sztuki, a WE to tylko kupa stali, która nie robi żadnego wrażenia z bliska.
« Powrót do wszystkich komentarzy