Złota Piłka FCBarca.com 2022: NOMINACJE

Redakcja

2 stycznia 2023, 10:00

207 komentarzy

Rok 2022 obfitował w wydarzenia, zarówno te dobre, jak i te złe. Zostawiliśmy go za sobą, ale to nie znaczy, że emocje związane z minionym rokiem już się skończymy. Nadszedł czas by po raz szósty wybrać najlepszego Użytkownika FCBarca.com!

Złota Piłka FCBarca.com to konkurs, w którym to właśnie Wy będziecie wybierać spośród samych siebie najbardziej wartościowego Użytkownika. Wachlarz kryteriów wyboru jest niemal identyczny jak w przypadku Złotej Piłki France Football. Niby chodzi o wytypowanie najlepszego na świecie, jednak każdy kieruje się tym, co sam uważa za słuszne. Dobrym powodem zgłoszenia usera do nominacji są m.in.:

 • bycie szczególnie wartościowym dla serwisu, tworzenie cennej i ciekawej treści;
 • opiniotwórczość;
 • mądre i kulturalne wyrażanie swoich opinii w komentarzach, stanowienie wzoru dla innych Użytkowników;
 • bycie najbardziej lubianym, cenionym, szanowanym, etc.;
 • każdy inny aspekt, który uważacie za wartościowy i godny pochwały oraz nominacji.

Złotej Piłki FCBarca.com broni Użytkownik BarcaInfo. Zdobył to trofeum już pięciokrotnie i jak dotąd pozostaje niepokonany.

Jeśli Waszym zdaniem są na naszym portalu osoby, które warto wyróżnić — zgłaszajcie je w komentarzu pod tym artykułem w formacie: "[nick osoby, którą chcecie nominować], [uzasadnienie]".

By nominacja była ważna koniecznie zapoznaj się z zasadami nominowania.

 

Zasady nominowania

 

 1. Nominacja powinna być zgłoszona w komentarzu pod tym artykułem w formacie: "[nick osoby, którą chcecie nominować], [uzasadnienie]".
 2. Zgłaszać można jedynie osoby, których konta są aktywne, tj. w momencie zgłoszenia nominacji nie mają nałożonej blokady (ban) ani nie są usunięte z serwisu. 
 3. Brak aktywnego prowadzenia konta (pisanie komentarzy, przyznawanie poleceń etc.) nie oznacza, że konto jest nieaktywne w rozumieniu zasad konkursu.
 4. Nominacje przyznane sobie nie są ważne.
 5. Członkowie Redakcji FCBarca.com są wyłączeni z biernego nominowania.
 6. Każdy Użytkownik może zaproponować tylko jedną osobę — w przypadku kilku propozycji uznawana będzie jedynie pierwsza z nich
 7. Nominacje osób niedozwolonych nie będą brane pod uwagę.
 8. By nominacja była uznana za ważną, musi posiadać uzasadnienie

Zarówno członkostwo w Redakcji, jak i blokada konta są wyszczególnione w profilu danej osoby. W przypadku wątpliwości zachęcamy do sprawdzenia tych informacji. 

 


Przebieg plebiscytu

 

Plebiscyt jest podzielony na trzy części:
1. NOMINACJE: Zgłaszanie przez Użytkowników nominacji zgodnie z podanymi w tym artykule kryteriami. Od 10.00 02/01 (poniedziałek) do 20.00 03/01 (wtorek).
2. GŁOSOWANIE: Publikacja 15 najczęściej pojawiających się nominacji i rozpoczęcie głosowania. Od 10.00 04/01 (środa) do 16.00 06/01 (piątek).
3. GALA FINAŁOWA: Ogłoszenie wyników głosowania i przyznanie nagrody zwycięzcy. 07/01 (sobota).

Jak co roku spośród nominowanych wyłoniony zostanie także zdobywca nagrody Redakcji FCBarca.com. Dla zwycięzcy plebiscytu oraz nagrody Redakcji przewidziana jest nagroda-niespodzianka! Warto docenić najbardziej wartościowych Użytkowników naszego serwisu.

 

 


Zapraszamy do wspólnej zabawy i niech wygra najlepszy!


Nominacje przyjmujemy do godziny 20.00 we wtorek (03 stycznia). Po tym terminie możliwość komentowania w niniejszym artykule zostanie zablokowana i nastąpi głosowanie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

@JarekS za merytoryczne komentarze o piłce z którymi ciężko się nie zgodzić.

@Gangol Merytoryczne? On się nadaje dla mnie do tytułu Fantasty roku!

@Gangol dzięki wielkie!
« Powrót do wszystkich komentarzy