Pedri: Po czerwonej kartce ten mecz stał się jeszcze trzy razy trudniejszy, ale udało nam się wygrać

Mateusz Doniec

8 listopada 2022, 23:40

BarcaTV+

15 komentarzy

Fot. Getty Images

Strzelec gola na 1:1 Pedri udzielił krótkiej rozmowy dla Barça TV po zwycięstwie nad Osasuną. Kanaryjczyk przyznał, że było to bardzo trudne spotkanie, ale udało się wygrać. 19-latek skomentował także czerwoną kartkę Roberta Lewandowskiego.

Barça TV: Udało wam się pokonać wszystkie przeciwności losu oraz przeciwnika…

Pedri: Tak, to był bardzo trudny mecz. Osasuna jest drużyną, która gra na wysokiej intensywności, szczególnie na własnym stadionie. Po czerwonej kartce ten mecz stał się jeszcze trzy razy trudniejszy, ale udało nam się wygrać.

Osasuna bardzo mocno na was naciskała…

Wiedzieliśmy, że będzie trudno i że będą mieli swoje okazje. Tak było i strzelili pierwszego gola. Mamy jednak teraz ogromną wiarę w siebie na kolejne mecze.

Co sądzisz o czerwonej kartce dla Roberta Lewandowskiego?

Uważam, że przy pierwszej kartce nie faulował, a przy drugiej myślę, że Robert chciał walczyć o piłkę, a obrońca nie wyskoczył do główki. Dla mnie to nie jest czerwona kartka.

Słychać właśnie śpiewających kibiców Barcelony…

Tak, bardzo dobrze widzieć, że nas wspierają zarówno na Camp Nou, jak i na wyjeździe. To zwycięstwo jest dla nich.

Macie na razie 5 punktów przewagi nad Realem, który pojutrze zagra swój mecz. Na pewno będziecie liderami podczas mundialu…

Taki był dziś nasz cel. Zdobyć trzy punkty, poczekać na mecz Realu i zobaczyć, co będzie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dziś świetny mecz Pedriego, bardzo trudne zadanie ale dał chłopak radę. Brawo! Cały zespol tez bardzo dobrze zareagował na sytuacje boiskowe, jestem dumny po tym meczu, szczególnie za ten charakter.

@liberoFCB właśnie według mnie Pedri zagrał dzisiaj dobrze, nie miał strat, dobrze utrzymywał się przy piłce i próbował słać ciekawe podania fakt, że brakowało cm.. A znowu tacy ezperci w Eleven po meczu mówią, że kolejny już 3 słaby mecz tego zawodnika, że nie wiele daje w pomocy.. To ile daje Busquets..? Jak Pedri niewiele? Bo on ich przyzwyczaił do tej bajecznej techniki i to jest norma, że zrobi z piłką kółeczko w okół 3 zawodników i nie straci, ale takie rzeczy też trzeba chwalić i doceniać, przy jego wieku, za 5 lat będzie to norma jak u Iniesty, ale teraz? Teraz trzeba to doceniać.

@Chlebek23391 eksperci w Eleven maja wiedza jak Tomasz Hajto. Pedri dziś na duży plus a Busi to powinien ze sceny zejść już…

@liberoFCB nie no niektórzy mają pojęcie, ale znowu nie lubię słuchać komentatorów ani expertow, jeżeli wcześniej przyznali np. Że sympatyzują za Realem. Poprostu nijak nie da się ich słuchać bo nie są obiektywni.

@Chlebek23391 Bardzo jest małych rzetelnych, obiektywnych i znających się na futbolu dziennikarzy.
« Powrót do wszystkich komentarzy