Gerard Piqué: Czasem kochać to pozwolić odejść, ale wrócę [WIDEO]

Dariusz Maruszczak

5 listopada 2022, 23:23

54 komentarze

Fot. Getty Images

Gerard Piqué rozegrał dziś swój ostatni mecz w barwach Barcelony. Stoper został pięknie pożegnany przez publiczność zgromadzoną na Camp Nou i kolegów, a po zakończeniu pojedynku z Almeríą sam wziął mikrofon i wyraził swoje emocje.

- Na początek bardzo dziękuję wszystkim kolegom, sztabowi, fizjoterapeutom, pracownikom, zarządowi… W życiu, kiedy się starzejesz, zdajesz sobie sprawę, że czasem kochać to pozwolić odejść [Piqué zaczyna płakać – przyp. red.]. Myślę, że przy związku o takiej pasji i miłości jak między Barceloną i mną nadszedł czas, żeby dać sobie trochę przestrzeni, trochę powietrza. Jestem pewien, że w przyszłości wrócę [pojawiają się okrzyki „presidente!”]. To nie jest pożegnanie, ponieważ odszedłem już w wieku 17 lat, a potem wróciłem. Wtedy też uważałem, że to był odpowiedni czas, żeby dać sobie trochę przestrzeni. Mój dziadek uczynił mnie socio, kiedy się urodziłem. Tu się urodziłem i tutaj umrę. Visca el Barca! - powiedział Piqué.

Piłkarze Barcelony zrobili Piqué szpaler.

Piqué nie opuścił jeszcze murawy. Gra na niej ze swoimi synami.

Piqué schodzi z boiska. 

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Piękna była jego kariera… Barca i to całe społeczeństwo zapamietają na długo tego zawodnika, człowieka i przywódcę jakim się stał… Dzięki Geri
« Powrót do wszystkich komentarzy