Julian Nagelsmann: Barça nadal jest jedną z najlepszych drużyn na świecie

Mateusz Doniec

25 października 2022, 21:00

Marca

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Szkoleniowiec Bayernu Monachium Julian Nagelsmann wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z FC Barceloną. Niemiecki trenera skomentował sytuację i plan na spotkanie swojej drużyny oraz ocenił formę i rozwój Blaugrany względem poprzedniego sezonu.

Brak Neuera: Nie mamy nowych informacji na temat jego postępów. Wiemy, że ma kontuzję barku. Nie mamy żadnej prognozy, trzeba poczekać.

Pierwszy mecz: Barça miała w pierwszej połowie wiele okazji i grała dosyć dobrze, ale druga część była inna. Nie sądzę, że Barça jest słaba. Myślę, że wie, jak zdobywać bramki.

Inter czy Barca: To trudne pytanie. Nie widzę większych różnic. Dla mnie nie ma to znaczenia. Najważniejsze jest dla mnie to, że chcę wygrać. Nieważne, czy Lewandowski gra czy nie. Jedynym celem jest zwycięstwo.

Barça prawie wyeliminowana po takich transferach: Tego nie będę oceniać. Dla nas najważniejsze jest utrzymanie dobrej passy w Lidze Mistrzów. Lewandowskiemu życzę jak najlepiej, tak jak każdemu zawodnikowi, z którym współpracowałem. Wszystkie zespoły chcą się wzmacniać. Barça to zespół, który zawsze mógł osiągać wielkie sukcesy. Oni sami znają swoją sytuację finansową. Nie mogę powiedzieć nic więcej na ten temat.

Plan: Oczywiście, ze wyjdziemy po zwycięstwo. Zawsze chcemy wygrywać. Chcemy być liderami w grupie i być też jedną z najlepszych drużyn na świecie. Nie możemy sobie pozwolić na słabą grę. Chcemy dać z siebie wszystko to, co najlepsze.

Zmiany w Barcelonie: Tak, widać zmiany i rozwój zespołu względem ubiegłego roku. Ta drużyna zanotowała wielki postęp. Myślę, że filozofia trenera dobrze pasuje do zespołu. W Monachium mieli okazje i to coś, czego musimy jutro uniknąć. Myślę, że Barça nadal jest jedną z najlepszych drużyn na świecie. Na pewno będzie miała swoje okazje. W poprzednim meczu nie wykorzystali swoich szans. To może się przytrafić w Lidze Mistrzów, ponieważ konkurencja jest bardzo silna. Jest wiele mocnych drużyn. To oczywiste, że Barcelona nadal jest świetnym zespołem.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Nie jest jedną z najlepszych tylko najlepsza. Na 2 miejscu Liverpool 3 PSG 4 Man City 5 PSG 6 Lech Poznań

Szwaby to wkurzający naród , ale on jest wyjątkowo irytujący

"Oni sami znają swoją sytuację finansową" ktođ go kurde o to pytał czy cały czas go tylek piecze ?

Myślę, że ma rację ale jesteśmy jedną z najlepszych spośród 15 w Europie na moje oko drużyn na świecie w tym momencie.

Mówi to co mu napisali przed konferencją xdddd
Wcześniej gdy mówił to co myśli to cały czas nas krytykował klaun.