Marc-André ter Stegen: Mój rekord nie jest tak ważny jak zwycięstwo

Maciej Łoś

2 października 2022, 10:15

Movistar, Sport

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Marc-André ter Stegen po raz piąty z rzędu zachował czyste konto w lidze, czym poprawił swój życiowy rekord. Po meczu wypowiedział się na ten temat w krótkim wywiadzie dla Movistar+.

Rekord: Nie jest on dla mnie tak samo ważny jak zwycięstwo, ale bez wątpienia dodaje mi pewności siebie. Takie wygrane dają przekonanie i spokój, że jesteśmy na dobrej drodze. Służą także temu, żeby wywierać presję na Realu Madryt, który dopiero zagra swój mecz. Musimy pozostać na właściwej ścieżce i robić swoje.

Przebieg meczu: Mallorca miała swoją sytuację, ale my wykonaliśmy dobrą pracę, żeby wygrać w tym spotkaniu. Widać było, że niektórzy gracze są zmęczeni po przerwie reprezentacyjnej. To zwycięstwo doda nam spokoju. Wracamy do Barcelony w dobrych nastrojach i myślimy już o kolejnych wyzwaniach.

Sytuacja Jaume Costy: Nie widziałem, skąd się pojawił, ale znalazł się tuż przed bramką. Zrobiłem co mogłem, żeby powstrzymać ten strzał. Okazuje się, że był to jeden z kluczowych momentów w meczu, który pomógł nam odnieść zwycięstwo.

Wnioski: Zawsze są rzeczy do poprawy, zarówno jeśli chodzi o drużynę, jak i indywidualne aspekty. Robię wszystko, żeby być w jak najlepszej formie w trakcie meczów i chyba to widać teraz.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Połowa juz chciała go sprzedac.
« Powrót do wszystkich komentarzy