Pedri: Na boisku widać było drużynę z ambicjami

Maciej Łoś

13 września 2022, 23:34

26 komentarzy

Fot. Getty Images

Pedri udzielił krótkiego wywiadu po zakończeniu spotkania z Bayernem. Pomocnik jest świadomy, że zespół powinien wykorzystać swoje sytuacje.

[Marc Brau, Barça TV] Czy czujecie, że ten wynik nie jest sprawiedliwy?

Myślę, że rezultat nie pokazuje całego przebiegu meczu. Stwarzaliśmy sobie wiele sytuacji i je marnowaliśmy, ja również. Pracuję codziennie nad takimi okazjami. Idziemy dalej.

Jakie masz odczucia po tym meczu?

Mamy świetną drużynę, pokazywaliśmy to już we wcześniejszych meczach ligowych i Ligi Mistrzów. Musimy pracować dalej i udowodniać swoją jakość.

Jest duża różnica w porównaniu do poprzednich sezonów i meczów z Bayernem. Co teraz się zmieniło?

Wcześniej nie mieliśmy pewności siebie, którą mamy teraz. Na boisku widać było drużynę z ambicjami, która chciała wygrać to spotkanie.

Zostaliście ukarani za swoje problemy z wykończeniem?

Trochę na pewno, w meczach z takimi rywalami trzeba wykorzystywać swoje sytuacje. W następnych spotkaniach będziemy chcieli się poprawić.

Czy czujecie, że mogliście wygrać to spotkanie?

Tak, wyjeżdżamy z niedosytem, ponieważ mogliśmy tutaj zdobyć przynajmniej punkt. To jest bardzo trudny teren, teraz musimy wrócić do pracy, żeby się poprawić.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie ma lipy, ten zespół w tej konfiguracji grał ze sobą pierwszy raz. Brakuje jeszcze trochę zgrania i automatyzmów ale z meczu na mecz będzie lepiej!
« Powrót do wszystkich komentarzy