Martín Braithwaite: Dembélé robi większą różnicę niż Lewandowski

Mateusz Doniec

8 września 2022, 21:34

Sport, Tot Costa

55 komentarzy

Fot. Getty Images

Były piłkarz FC Barcelony Martin Braithwaite udzielił wywiadu dla Catalunya Radio w programie "Tot Costa". Duńczyk wypowiedział się m.in na temat Roberta Lewandowskiego, Ousmane'a Dembélé oraz rozstania z Dumą Katalonii.

Martín Braithwaite: Dembélé robi większą różnicę niż Lewandowski. Ousmane to dobry chłopak, bardzo go lubię. Ma niezwykły talent. Poza Messim nie widziałem nigdy takiego zawodnika.

- Lewadnowski strzela mnóstwo goli i jestem z jego powodu szczęśliwy. To wielki profesjonalista. Życzę mu wszystkiego dobrego i udanego sezonu, ale ja teraz chcę wygrywać w Espanyolu.

- Ludzie nie wiedzą wszystkiego. Czytają prasę, a to co zostało powiedziane nie jest prawdą. Nie mogę stwierdzić, czy gwizdy podczas prezentacji kadry przed meczem o Puchar Gampera były niesprawiedliwe czy nie. Ja nie mam z tym problemu. To już przeszłość i jestem teraz szczęśliwy. Mam w głowie wiele pozytywnych rzeczy z Barcelony, ale teraz jestem tu, gdzie chcę być.

- Oferta od Espanyolu przybyła w idealnym momencie. Mojej rodzinie bardzo podoba się w Barcelonie i bardzo ważne jest to, że nadal będziemy tu mieszkać.

- Nie chcę rozmawiać o pieniądzach. Najważniejsze jest zdrowie. Jeśli nie masz zdrowia, to co zrobisz z pieniędzmi? Dlatego mam spore szczęście, że cała moja rodzina jest zdrowa. To najważniejsze.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Każdy z nich robi różnicę w swojej części boiska głupie porównanie ale niczego mądrego się nie spodziewałem

@Chicken1992 Ter Stegen robi teraz różnice w bramce, Gavi w pomocy itp.
Komentarz usunięty przez użytkownika

@LukaszFan dokładnie każdy z nich robi różnicę na swojej pozycji więc takie porównanie Martyny Brajtek jest bez sensu
« Powrót do wszystkich komentarzy