Gerard Piqué przerwał milczenie na temat swojego życia prywatnego

Maciej Łoś

1 września 2022, 20:43

Mundo Deportivo

22 komentarze

Prawnicy Gerarda Piqué wydali w jego imieniu specjalne oświadczenie na temat jego życia prywatnego. Hiszpan przerwał milczenie i skarcił dziennikarzy za dziesiątki doniesień poświęconych jego sprawom osobistym.

Odkąd Shakira i Gerard Piqué potwierdzili swoją separację wydając specjalne oświadczenie, obydwoje znaleźli się w centrum uwagi mediów, które publikowało wiele informacji na temat ich życia prywatnego. Z tego powodu oraz z faktu, że piłkarz zaczął pokazywać się publicznie z nową partnerką, jego prawnicy przesłali list do mediów:

4 czerwca obecnego roku Shakira i Gerard Piqué potwierdzili swoje rozstanie we wspólnym oświadczeniu i od tego momentu opublikowano wiele plotek i rzekomych, niezweryfikowanych informacji o piłkarzu, jego rodzinie i życiu prywatnym. Te doniesienia nie tylko szkodzą jego wizerunkowi, ale są także poważnym atakiem na jego dzieci, których bezpieczeństwo i ochrona są dla niego priorytetem. Obserwacje i nękanie niektórych mediów i paparazzich było na tyle uciążliwe, że nasz klient musiał zmienić codzienną rutynę wyłącznie w celu ochrony swoich dzieci, rodziny i najbliższego otoczenia. Gerard Piqué zawsze szanował działalność mediów i ich prawo do zdobywania informacji oraz jest w pełni świadomy fundamentalnej roli, jaką odgrywają one w naszym społeczeństwie, jednak w ostatnich tygodniach miały miejsce ingerencje wykraczające poza granice prawa. Nasz klient został zmuszony do wnioskowania o środki zapobiegawcze i podjęcia kroków prawnym przeciwko tym, którzy naruszają jego życie prywatne i bezpieczeństwo jego dzieci. Jedynym celem Gerarda Piqué jest zagwarantowanie im dobrego samopoczucia i przywrócenie im praw do prywatności, bezpieczeństwa i spokoju.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ale swoją drogą, to Pique okazał się zwykłym dupkiem, albo "dupiarzem" co na jedno wychodzi.
Tworzył wieloletni, stabilny związek, mając dwoje dzieci i tu taka wtopa.
Gdzie odpowiedzialność, przykład dla potomków
Straciłem całkowicie szacunek dla tego człowieka.

@!urek Przecież on wcześniej dla Shakiry zostawił dziewczynę, więc to żadne zaskoczenie. Zresztą ona też rozstała się z narzeczonym dla Pique.

@!urek Zgadzam się z tobą, gburowate zachowanie Pique i tyle, on najwyrźniej nie nadaję się na ojca czy męza, nie dorósł do takiej roli po prostu.

@!urek nie znamy tych ludzi tak na prawdę. W wywiadach i social mediach można stworzyć obraz człowieka o 180 stopni innego niż w rzeczywistości. Jednak co do Pique czułem że jest dobrym cwaniaczkiem, więc jakoś mnie nie dziwią machloje które miały się odbywać z jego udziałem, a także ta akcja z Shakirą.

@!urek Łatwo oceniać przyjacielu, nie znamy okoliczności rozstania ale prawda zawsze gdzieś leży pośrodku. Piłkarz jak każdy człowiek ma wzloty i upadki, dla nas to stabilne życie pod kątem posiadania ale czy to wszystko ? To samo było z Buffonem, Nedvedem i wieloma innymi. Ja w swoim życiu też byłem blisko ale wszystko powróciło na właściwe tory.
« Powrót do wszystkich komentarzy