Live FCBarca.com przed meczem z Realem Sociedad [+komentarz prosto z Barcelony]

Julia Cicha

19 sierpnia 2022, 16:00

2 komentarze

Już dziś o 18:00 na kanale FCBarca.com odbędzie się kolejny live, w którym porozmawiamy o początku sezonu ligowego i najbliższym meczu Barcelony. Gośćmi będą dziennikarz Eleven Marcin Gazda oraz trener UEFA Pro, autor bloga futbolespanol.pl Aleksander Kowalczyk. Nie zabraknie także naszego korespondenta Adriana Białkowskiego, który połączy się z nami prosto z Barcelony.

Tematów do omówienia przed meczem z Realem Sociedad i po niemrawym początku sezonu w wykonaniu Barcelony na pewno nie zabraknie. Dlatego zachęcamy do śledzenia na żywo naszego live’a na Youtubie, który poprowadzą Magdalena Rudnicka i Michał Gajdek.

Jak zwykle pojawi się możliwość zadawania pytań i komentowania wypowiedzi gości na chacie. Już teraz zasubskrybujcie nasz kanał, by nie przegapić tego oraz innych wydarzeń.

Zapraszamy do oglądania! Koniecznie zostawcie komentarz, łapkę w górę pod filmem, podzielcie się odcinkiem ze znajomymi i motywujcie nas, subskrybując kanał. Zapraszamy również na platformę Patronite, gdzie każdy z Was może dołożyć cegiełkę do rozwoju Waszego ulubionego serwisu dotyczącego Barcelony!

Pamiętajcie także o naszym podcaście Un Toc de la Rambla, który znajdziecie na YouTube oraz na poniższych platformach:

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A to początek sezonu ligowego nie miał już miejsca? Oj upały, upały.