Robert Lewandowski: Jestem przekonany, że zdobędziemy jakieś trofeum

Dariusz Maruszczak

16 sierpnia 2022, 19:00

LaLiga, Sport

41 komentarzy

Fot. Getty Images

Robert Lewandowski po przybyciu do Barcelony udzielił wywiadu dla LaLigi, w którym opowiedział o powodach przeniesienia się do katalońskiego klubu, a także swoich oczekiwaniach względem nowego sezonu.

– Kiedy dostałem pierwszą informację, że Barcelona jest zainteresowana sprowadzeniem mnie do klubu, od początku wiedziałem, że to jest idealny moment dla mnie i dla klubu.

– Nie chciałem grać całe moje życie w tej samej lidze. W Bundeslidze wszystko było w porządku, czułem się tam bardzo dobrze, ale wiedziałem, że to był odpowiedni czas na odejście, przejście do LaLigi i zrobienie kolejnego kroku w mojej karierze. To był dla mnie idealny moment i również ogromne wyzwanie, ale jestem na to przygotowany. To było dla mnie wystarczające. Zawsze marzyłem o grze w LaLidze, a teraz jestem tu w Barcelonie, więc jestem bardzo szczęśliwy, że mogę tu być.

– Nie możemy się doczekać nowego sezonu, z pewnością będzie dla nas bardzo ekscytujący. Mamy nadzieję, że to będzie ten rodzaj rozgrywek, po zakończeniu których kibice będą bardzo zadowoleni. Myślę, że Barcelona była zbyt długo bez trofeów i uważam, że to doskonały moment na zdobycie jakiegoś tytułu, jestem przekonany, że tak będzie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To jaki ten puchar wygralismy, bo już zapomnialem, a nikt w komentarzach nie wspomnial?
« Powrót do wszystkich komentarzy