Andreas Christensen: To dopiero pierwszy mecz; musimy być nastawieni optymistycznie

Mateusz Doniec

13 sierpnia 2022, 23:48

Barca TV

6 komentarzy

Fot. Getty Images

Andreas Christensen udzielił krótkiej wypowiedzi po bezbramkowym remisie w meczu z Rayo. Duńczyk zapewnił, że jest szczęśliwy z powodu debiutu, ale przyznał, że drużyna musi dorównać oczekiwaniom.

Debiut: Cieszę się, że zacząłem sezon, ale zdobyliśmy tylko jeden punkt. Uważam, że z taką jakością składu powinniśmy wywalczyć trzy punkty w takim meczu. Z tego powodu jestem zawiedziony, ale oczywiście przed meczem byłem bardzo szczęśliwy. Teraz musimy pracować nad kolejnym meczem i słuchać trenera. Kibice muszą w nas wierzyć. Przesłanie co do drużyny musi być optymistyczne. To dopiero pierwszy mecz. Jestem bardzo szczęśliwy, ale musimy też dorównać wysokim oczekiwaniom. Robiliśmy wszystko, aby wygrać. Wiemy, że nie rozegraliśmy najlepszego meczu. Musimy poprawić pewne szczegóły.

Adaptacja: Gra w Hiszpanii jest nieco inna. Styl jest inny. Wiem, co mam robić na boisku. Trener jest bardzo jasny w tym, czego oczekuje. Potrzeba jeszcze trochę czasu, aby się przyzwyczaić. To nie był zły mecz, ale nie był też dobry w naszym wykonaniu. W defensywie graliśmy dobrze. Musimy popracować nad szczegółami.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

troszku nerwowo grał, często cofał piłkę raz zauważyłem frustracje u Araujo jak Duńczyk podał piłkę do Matsa

Gadka od kilku lat taka sama ;p