Sport: Pablo Torre czuje, że spełnia dotychczasowe oczekiwania

Mateusz Doniec

10 sierpnia 2022, 14:30

Sport

3 komentarze

Fot. Getty Images

Zdaniem Sportu Pablo Torre wie, że musi być cierpliwy, oczekując na swoją szansę w pierwszym zespole. Pomimo to dziennik informuje, że pomocnik jest szczęśliwy w Barcelonie i czuje, że spełnia osiągane do tej pory cele.

Wielu kibiców FC Barcelony oczekiwało, że Pablo Torre otrzyma od Xaviego więcej minut w presezonie, tymczasem 19-latek rozegrał 45 minut w meczu z Olotem, w którym pokazał się z bardzo dobrej strony, 45 minut w spotkaniu z Interem Miami, około pół godziny w starciu z Juventusem i zaledwie 12 minut w meczu z New York Red Bulls. Pomocnik nie podniósł się z kolei z ławki rezerwowych w przedsezonowym El Clásico oraz w spotkaniu o Puchar Gampera przeciwko Pumas UNAM.

Mimo to Kantabryjczyk jest świadomy, że trafił do drużyny pełnej gwiazd, która jeszcze się wzmocniła od momentu, gdy został zaprezentowany jako nowy piłkarz Barçy. Torre doskonale zdaje sobie sprawę, że o szansę gry w pierwszym zespole nie będzie łatwo, ale jest spokojny i zadowolony z pierwszych tygodni w klubie. Pomocnik czuje według Sportu, że spełnia dotychczasowe oczekiwania, ucząc się od wielkich piłkarzy.

Xavi dał jasno do zrozumienia, że Pablo Torre ma być w dynamice pierwszej drużyny, i że pod żadnym pozorem nie może stracić okazji do gry. Jeśli zatem 19-latek nie będzie powoływany na mecze pierwszego zespołu, będzie grał dla Barçy Atlétic. Szkoleniowiec chce go obserwować z bliska i nie przewiduje się, że pomocnik odejdzie na wypożyczenie, choć, jak podaje Sport, zabiegał o to wcześniejszy klub Torre, czyli Racing Santander.

Pablo jest szczęśliwy w Barcelonie, mieszkając w wyżej położonej części miasta i poruszając się swoim własnym samochodem, którym jeździł jeszcze w Santander. Kantabryjczyk regularnie przyjmuje u siebie swoją rodzinę, przyjaciół i agentów, a spośród piłkarzy najlepsze relacje nawiązał z Gavim, Nico, Abde i Alejandro Balde. Pablo wie, że nie ma pośpiechu, i że jego moment jeszcze nadejdzie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mysle ze lepiej jakby poszedl na wypozyczenie 1rok, pogral w 1LL i wtedy wrocil do skladu.

spełnia osiągane cele? kto to napisał XD

Rozmawiali już z nim o obniżeniu kontraktu / wchodził do biura Alemany'ego?
Tak pytam, bo nie wiem.
Pozdro,
K.